Moja zbierka

Adhesive Technologies

Henkel je celosvetovo vedúcim poskytovateľom riešení v oblasti lepidiel, tmelov a funkčných povrchových náterov. Našim zákazníkom ponúkame kompletné portfólio na mieru šitých riešení kvalitných spotrebiteľských produktov. Náš globálny tím odborníkov spolupracuje so zákazníkmi, aby im poskytol tie najlepšie služby vo svoje triede. Významné inovácie a vedúce technológie zastrešené prvotriednymi značkami ako Loctite vytvárajú udržateľnú hodnotu pre priemyselných zákazníkov, spotrebiteľov a profesionálov.

Naše portfólio priemyselných produktov je rozdelené do piatich technologických značiek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Pre spotrebiteľský a profesionálny trh sa zameriavame na štyri globálne značky Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

  • V odvetví Obalov a spotrebného tovaru spolupracujeme s výrobcami významných značiek a medzinárodnými zákazníkmi na vývoji inovatívnych a trvalo udržateľných riešení v oblasti balenia potravín a spotrebného tovaru.
  • V oblasti Dopravy a kovov poskytujeme našim zákazníkom v automobilovom, leteckom, kozmickom a kovospracujúcom priemysle vynikajúce systémové riešenia, komplexné technologické portfólio a špecializované technické služby.
  • V odvetví Všeobecného priemyslu ponúkame našim zákazníkom kompletné portfólio produktov pre výrobu a údržbu tovarov dlhodobej spotreby.
  • Naše odvetvie Elektronika ponúka zákazníkom pôsobiacim v elektronickom priemysle špecializované portfólio inovatívnych a technologicky vyspelých lepidiel a materiálov pre výrobu mikročipov, montáže elektroniky a systémy tepelného manažmentu.
  • Naša divízia lepidiel pre Spotrebiteľov, remeselníkov a stavebníctvo uvádza na trh širokú škálu značkových produktov pre súkromných užívateľov a remeselníkov a stavebníkov.

Naše najvýznamnejšie značky na Slovensku

Naše najvýznamnejšie globálne značky

Trhy

Riešenia od spoločnosti Henkel nájdete v mnohých výrobkoch, s ktorými denne prichádzate do styku: v autách, knihách, časopisoch, počítačoch, lietadlách, chladničkách, mobilných telefónoch, nábytku, textile, obaloch a mnohých ďalších.

Služby