11. 2. 2014  Bratislava

Gliss Kur Million Gloss

Milióny žiarivých odleskov vo vašich vlasoch

Poznáte tri ženské zbrane, ktoré upútajú pozornosť okolia? Iskrivý pohľad, zvodná postava a žiarivý účes. Ak vám k dokonalosti chýba už len perfektný vzhľad vlasov a patríte k tým 43% žien, ktoré trápia nevýrazné pramene bez lesku, vyskúšajte nový rad Gliss Kur Million Gloss. Vďaka špeciálnej receptúre s koncentrovaným elixírom pre lesk preniká hlboko do štruktúry vlasov a obnovuje ju pomocou vlasu identických zložiek. Inovatívna technológia Shine-Lamination navyše dodá účesu dlhotrvajúci lesk s miliónmi žiarivých odleskov. Obalí vlasy neviditeľným filmom, ktorý ako zrkadlo odráža ich oslnivú krásu.

Zdravý vlas má jemnú, hladkú a pružnú štruktúru, vďaka čomu vytvára prirodzený lesk. Naopak, poškodený vlas kvôli nerovnomernému a drsnému povrchu už nie je schopný dostatočne odrážať svetlo, a tým sa lesk z vlasov vytráca. No dostatočnou regeneráciou môžete poškodeným vlasom stratený lesk prinavrátiť.

Nový rad Gliss Kur Million Gloss s inovatívnou technológiou Shine-Lamination poskytuje vlasom dlhotrvajúci lesk, ktorý ich chráni pred lámavosťou, uhladzuje ich a dodáva im milióny žiarivých odleskov. Komplex tekutého keratínu hĺbkovo regeneruje poškodenia a elixír pre lesk obalí každý vlas filmom podobným zrkadlu pre očarujúci lesk.

Dokonalou regeneráciou k lesklým vlasom

Šampón Gliss Kur Million Gloss už počas umývania vlasov hĺbkovo regeneruje poškodenú štruktúru vlasov a dodáva im lesk. Pre lepší efekt použite po umytí kondicionér Million Gloss, ktorý vlasy uhladí, vyplní trhliny na ich povrchu a zaručí ich ľahšie rozčesávanie. Ponáhľate sa? Nastriekajte do suchých vlasov expresný regeneračný kondicionér Million Gloss, ktorý nemusíte oplachovať. Hrdinkou tohto radu je bezpochyby maska Million Gloss pre 10-dňový lesk. Stačí jedna minúta na intenzívnu regeneráciu vlasov a oslnivý lesk, ktorý vydrží viac ako týždeň.

Produktový rad Gliss Kur Million Gloss nájdete v obchodoch ako:
Odporúčaná bežná predajná cena

Šampón Gliss Kur Million Gloss250 ml3,35 €
Šampón Gliss Kur Million Gloss400 ml4,73 €
Kondicionér Gliss Kur Million Gloss200 ml3,35 €
Expresný regeneračný kondicionér Gliss Kur Million Gloss200 ml4,02 €
Maska Gliss Kur Million Gloss pre 10-dňový lesk150 ml4,99 €