11. 2. 2014  Bratislava

Novinka Syoss Colors – Syoss Lightening Blonds

Prvá zosvetľujúca Syoss blond farba so 100% krytím šedín

Nevinná a zároveň sexi blond farba nikdy nevyjde z módy. Po návrate z kaderníckeho salóna blond vlasy krásne žiaria a sú vyživené. Takýto profesionálny výsledok už môžete dosiahnuť aj v pohodlí domova vďaka novému radu Syoss Lightening Blonds, ktorý zaručí zosvetlenie jednotlivých prameňov až do troch stupňov. V troch oslnivých blond odtieňoch poskytuje 100% krytie šedín, dlhotrvajúci výsledok a starostlivosť, ktorú si vaše vlasy pri zosvetlení zaslúžia.

Namiešať správny blond odtieň nie je také jednoduché. Odborníkom značky Syoss sa to však podarilo a vy si môžete svoj vytúžený blond odtieň jednoducho naniesť do vlasov aj v pohodlí domova.

Syoss Lightening Blonds je rad farieb na vlasy, ktorý kombinuje perfektné zosvetlenie vlasov v troch žiarivých odtieňoch so 100% krytím šedín. Špeciálne vyvinutá zmes pigmentov preniká hlboko do štruktúry vlasov, kde sa zafixuje a vytvorí intenzívne a dlhotrvajúce blond odtiene. Receptúra s keratínom Pro-Cellium vlasy počas zosvetľovania zjemňuje, vyživuje a dodáva im oslnivý lesk. Milovníčky blond farieb si môžu vybrať hneď z troch odtieňov - Intenzívnej ľadovej blond, Intenzívnej pieskovej blond a Intenzívnej karamelovej blond. So Syoss Lightening Blonds zažiari každá žena.

Odporúčaná predajná cena:

10-95 Intensive Caramel Blond4,99 €
10-96 Intensive Sand Blond4,99 €
10-98 Intensive Caramel Blond4,99 €

Viac informácií o produktoch z radu Syoss Lightening Blonds nájdete na stránke www.syoss.sk.