21. 2. 2014  Bratislava

Syoss Hair Perfection

Zdravé, krásne a upravené vlasy vďaka keratínu

Suché, poškodené vlasy sa často zle upravujú; mnohokrát je kaderník jediný, kto je schopný prinavrátiť im chýbajúci lesk a silu. S novým radom výrobkov Syoss Keratin Hair Perfection však dosiahnete nádherné, hladké a perfektne ošetrené vlasy v pohodlí domova. Ich špeciálna receptúra s inovačným podkladom Keratin Primer vlasy regeneruje až do hĺbky bunkovej štruktúry a dodáva im chýbajúci keratín. Tak sú dokonale pripravené prijať ďalšie výživné látky, ktoré šampón aj kondicionér z radu Syoss Keratin Hair Perfection obsahujú.

Rad Syoss Keratin Hair Perfection obsahuje absolútnu novinku - inovatívny podklad Keratin Primer, ktorý ošetruje bunkovú štruktúru vlasov a dodáva im chýbajúci keratín. Ten zabezpečí, že vlasy sú schopné absorbovať ďalšie výživné látky obsiahnuté v prípravkoch Syoss Keratin Hair Perfection.

Podklady a rôzne podkladové bázy sú jedným z najväčších trendov v kozmetike. Vytvárajú základ pre ďalší krok ošetrenia a zlepšujú jeho výsledky. Používajú sa napríklad na ochranu lámavých nechtov alebo na zintenzívnenie farieb v dekoratívnej kozmetike. Značka Syoss prvýkrát využíva v rámci svojich výrobkov podklad, a to veľmi špeciálnym spôsobom. Neaplikuje sa samostatne pred ošetrením, ale je obsiahnutý priamo v šampóne a v kondicionéri.
Tento podklad obsahuje špeciálny Keratín Pro-Cellium a ďalšie keratíny, ktoré ošetrujú vlasy v ich bunkovej štruktúre a prinášajú tak vlasom 100% silu, hladkosť a žiarivý lesk. Profesionálna receptúra navyše obsahuje 80% doplnkového keratínu a vypĺňa tak chýbajúci keratín vo všetkých vrstvách vlasového vlákna.

Keratín aj v stylingu

Aj v oblasti stylingu Syoss prináša novinku obohatenú o keratín – stylingový rad Syoss Keratin Style Perfection, ktorý je obohatený o systém Salon Control a poskytuje fixáciu až do 48 hodín. Vďaka inovatívnej receptúre s tekutým vlasovým keratínom zabezpečuje dlhotrvajúce spevnenie účesu. Vlasy navyše posilní, vyhladí a dodá im dlhotrvajúci lesk. Lak na vlasy Syoss Keratin Perfection so stupňom fixácie 4 poskytuje maximálnu kontrolu nad finálnou úpravou účesu, jednotlivé pramene nelepí a nezanecháva zvyšky vo vlasoch. Tužidlo na vlasy Syoss Keratin Perfection tiež so stupňom fixácie 4 okrem spevnenia chráni vlasy pre teplom z fénu či žehličky na vlasy. Vlasy počas stylingu posilňuje a zanecháva prirodzene žiarivé.

Receptúry boli vyvinuté a testované v spolupráci s kaderníkmi a stylistami a prinášajú profesionálne riešenia pre všetky typy vlasov.

Odporúčaná predajná cena

Syoss Keratin Hair Perfection
Syoss Keratin Hair Perfection šampón500 ml4,59 €
Syoss Keratin Hair Perfection kondicionér500 ml4,59 €

Syoss Keratin Style Perfection
Syoss Keratin Style Perfection lak na vlasy300 ml4,59 €
Syoss Keratin Style Perfection tužidlo na vlasy250 ml4,59 €