3. 3. 2014  Bratislava

Nový rad antiperspirantov Fa Floral Protect

Očarujúco svieža počas celého dňa

Aj vy sa chcete nechať rozmaznávať neodolateľnou kvetinovou vôňou počas celého dňa? S novým radom antiperspirantov Fa sa to dá! Novinka Fa Floral Protect vás ochráni proti poteniu a zároveň opantá vaše zmysly podmanivou kvetinovou vôňou. Vďaka novej unikátnej technológii, technológii postupného uvoľňovania vône, si môžete byť istá, že vaša vôňa vydrží celý deň. Navyše sa môžete spoľahnúť na 48-hodinovú ochranu proti poteniu bez toho, aby na vašom oblečení zostali biele škvrny.

Krásna vôňa je súčasťou každej ženy a hoci si to neuvedomujeme, ovplyvňuje naše emócie aj náladu. Siahame preto radšej po vôňach, ktoré nám navodzujú pocit pohody a spokojnosti. Takúto súhru jemných kvetinových a ovocných tónov v dokonalej kombinácii môžete nájsť aj v novom rade antiperspirantov Fa Floral Protect.

Bežné vône sa dokážu z pokožky vytratiť veľmi rýchlo. Nová technológia postupného uvoľňovania vône od Fa dokáže zaistiť to, aby jemné molekuly vône vydržali čo najdlhšie. Unikátna technológia zachytáva vôňu v malých olejových čiastočkách a uvoľňuje ju postupne počas celého dňa. Nový rad antiperspirantov Fa Floral Protect k tomu poskytuje zaručenú 48-hodinovú ochranu proti poteniu a pachu, pričom chráni oblečenie pred škvrnami.

Fa Floral Protect stavil na dvojicu neodolateľných spojení vôní. V kombinácii vlčí mak a zvonček sa snúbia kvetinové tóny vlčieho maku, ruže a zvončeka s delikátnou ovocnou vôňou hrušky a čiernej ríbezle, ktorá je zakončená zvodným pačuli a pižmom. Kombinácia orchidea a fialka uchváti spojením kvetinových tónov so sviežou vôňou mandarínky, melóna a exotického ovocia. K dokonalosti ju dovedú rafinované prírodné vône bieleho pižma a santalového dreva.

Novinka Fa Floral Protect dokáže každej žene zabezpečiť nielen kompletnú deo ochranu, ale aj skvelý pocit sviežosti vďaka zvodnej neodolateľnej vôni, ktorá ju bude sprevádzať počas celého dňa.

Obe kombinácie vôní sú k dispozícii ako deospreje a roll-on.

Odporúčaná bežná predajná cena

Deosprej Fa Floral Protect vlčí mak a zvonček150 ml2,65 €
Deosprej Fa Floral Protect orchidea a fialka150 ml2,65 €
Roll-on Fa Floral Protect vlčí mak a zvonček50 ml2,65 €
Roll-on Fa Floral Protect orchidea a fialka50 ml2,65 €