3. 3. 2014  Bratislava

Nová generácia ošetrujúcich farieb od Schwarzkopf – Nectra Color

Prvá ošetrujúca farba s kvetinovým nektárom a botanickými olejmi od Schwarzkopf – farba, ktorú budú vaše vlasy milovať!

Na trh prichádza revolučná inovácia v podobe prvej farby na vlasy s obsahom kvetinového nektáru a botanických olejov Nectra Color od Schwarzkopf, ktorá neobsahuje amoniak. Nectra Color je trvácnou, ošetrujúcou farbou na vlasy, ktorá ženám ošetrí vlasy presne tak, ako si to prajú. Nová receptúra bez amoniaku obsahuje optimalizovaný „oil-carrier“ systém pre najefektívnejší a neprekonateľný farebný výsledok v intenzite a žiarivosti, vynikajúce prekrytie šedín a hĺbkovo ošetrené, lesklé vlasy. Vďaka neparfumovanému krémovému základu sa čerstvá kvetinová vôňa v okamihu zmení na pravý zmyslový zážitok. Ženy, ktoré vedia oceniť krásne, zdravé vlasy a úžasnú farbu, sa do tohto produktu bezvýhradne zamilujú!

Nectra Color od Schwarzkopf je vysoko účinnou ošetrujúcou farbou na vlasy bez amoniaku s kvetinovým nektárom a botanickými olejmi, ktorá vaše vlasy nielen ošetruje, ale dodáva im aj žiarivý lesk a má nádhernú kvetinovú vôňou. „Schwarzkopf Nectra Color povýšila farbenie na úžasný ošetrujúci rituál krásy,“ hovorí Armin Morbach, profesionálny vlasový stylista značky. „Okrem jej neuveriteľných účinkov sa mi na tejto novej farbe páči aj skutočne viditeľná kvalita ošetrenia vlasov. V oblasti intenzívnej starostlivosti o vlasy je kombinácia botanických olejov a kvetinového nektáru nepochybne inovatívna.“

Farby sú živé a výnimočne intenzívne práve vďaka vyváženému systému distribúcie ošetrujúcich olejov. Okrem toho Nectra Color obsahuje aj unikátnu receptúru, ktorá šetrne obalí každý jeden pramienok vlasov a dodá mu hebkosť a žiarivý lesk. Je však výnimočná aj z iného dôvodu: vďaka svojej vôni. Keďže je samotný krémový základ neparfumovaný, zo zmesi kvetinových vôní s jemným nádychom malín a výrazným nádychom exotického ovocia sa vďaka nemu rozpúta hotový zážitok z vône. Farbiaci krém navyše neobsahuje ani amoniak, ani minerálne oleje. Výsledkom sú absolútne úžasné, intenzívne farby s nádherným leskom. Intenzívne ošetrujúci kondicionér s kvetinovým nektárom, marhuľovým olejom a panthenolom rozmazná vaše vlasy po farbení a zabráni vymývaniu farby.

Krása skutočnej lásky v romantickom videu od Schwarzkopf

Úsmev, malé gesto, tajomný výraz v tvári, parfum... Maličkosti, vďaka ktorým sa do svojho partnera či partnerky každým dňom čoraz viac zamilujeme. Skutočná láska vytvára krásu a práve jej vzdáva hold nová Nectra Color od Schwarzkopf v romantickom emotívnom videu s názvom Prejav lásky.

Video od 7. februára doteraz videlo na celom svete viac ako 10 miliónov ľudí. Zachytáva najkrajší prejav lásky muža voči žene. Je venované všetkým ženám veriacim v skutočnú lásku a takisto pre mužov, ktorí zbožňujú svoje partnerky.

Nechajte sa dotknúť a inšpirovať týmto videom aj vy na stránke http://www.youtube.com/watch?v=EOVJK3m1yZM .

Rovnako ako láska, aj nová Nectra Color pozdvihuje ženskú krásu. Farba vlasov umocňuje krásu ženy, nielen tú vonkajšiu ale aj krásu vnútornú. Dodáva žene sebavedomie a iskru. Presne tak ako láska.
Štrnásť odtieňov nového radu Schwarzkopf Nectra Color ponúkne každej žene jej obľúbenú farbu, zanecháva v nej pocit kvalitne ošetrených vlasov a dokonale prekrýva šediny. Nájdete ich v obchodoch za odporúčanú predajnú cenu 5,79 € ako:

1020 Svetlý perleťovoplavý1000 Svetlý prírodný plavý
900 Prírodný plavý845 Pralinkový plavý
688 Intenzívny červený668 Orieškový
662 Nugátovohnedý500 Prírodný hnedý
499 Tmavá čerešňa468 Čokoládovohnedý
400 Tmavohnedý300 Čiernohnedý
220 Modročierny100 Čierny