5. 3. 2014  Bratislava

Novinka Schauma Fresh it Up!

Svieži pocit krásnych vlasov od korienkov až po končeky

Vraví sa, že dievčatá sú nerozhodné. Ako si však vybrať ten správny šampón na vlasy, ak vás trápia rýchlo sa mastiace korienky, no zároveň máte suché končeky? Schauma prináša riešenie v podobe nového radu starostlivosti o vlasy Fresh it Up!. Neobsahuje žiadne silikóny a rieši oba problémy naraz. Receptúra s mliekom z mučenky nádherne uhládza povrch vlasov a vyživuje ich od korienkov až po namáhané končeky, bez zaťaženia.

Dievčatá hľadajúce vhodný šampón na vlasy, ktorý by si poradil s mastiacimi sa korienkami a suchými končekmi, to nemajú vždy jednoduché. Hoci tieto starosti majú väčšinou tínedžerky v dospievajúcom veku, ani ženy, ktoré už nie sú v puberte, sa im nevyhnú.

Ideálnym riešením je nový šampón Schauma Fresh it Up!, ktorý si poradí s obomi problémami súčasne. Prináša tak nielen tínedžerkám kvalitnú starostlivosť pre dosiahnutie žiarivých a do hĺbky vyživených vlasov.

Šampón Schauma Fresh it Up! jemne čistí pokožku hlavy a vlasy a zanecháva ich neuveriteľne svieže a hebké až na 48 hodín. Jednotlivé pramene sú vyživené od korienkov až po končeky a majú neodolateľnú vôňu. Vlasy sú po umytí vyživené až po končeky. Kondicionér následne zjemní ich štruktúru natoľko, že sa trikrát jednoduchšie rozčesávajú. Šampón spolu s kondicionérom vytvárajú maximálny účinok a prinášajú tak novú vlasovú starostlivosť s dizajnom, ktorý si okamžite obľúbite. Produkty sú dermatologicky testované.

Odporúčaná predajná cena:

Schauma Fresh it Up! Šampón250 ml2,45€
Schauma Fresh it Up! Šampón400 ml3,29€
Schauma Fresh it Up! Kondicionér200 ml2,45€