20. 3. 2014  Bratislava

Účesy Schwarzkopf Looks 2014

Prichádza nové vnímanie ženskej krásy

Naturálna kráska, cieľavedomá podnikateľka, éterická víla, provokatívna punkerka – ktorá z týchto žien ste vy? Dvorný kaderník značky Schwarzkopf Armin Morbach vytvoril štyri unikátne looky, ktoré sú moderné, trendy, vhodné na každodenné nosenie a to najlepšie na záver – každá žena si ich zvládne urobiť sama doma!

Nádherné Schwarzkopf looky nafotil vo svojom ateliéri v Paríži sám módny maestro Karl Lagerfeld, ktorý nie je iba módnym návrhárom, no je aj uznávaným fotografom. Jeden z najkreatívnejších ľudí našej planéty vytvára, formuje a zachytáva ženskú krásu tak, ako málokto. Vďaka nemu a úchvatným svetovým topmodelkám vznikli fotografie také výrazné, osobité, fascinujúce ako samotné Schwarzkopf looky.

Tieto nádherné looky však nemajú ambíciu byť strojene dokonalé. Inšpirácia pri ich tvorbe pramení zo svetových prehliadkových mól, avšak okorenili ju aj módni blogeri a street style. „V spoločnosti, ktorá má také vysoké nároky na náš osobný i profesionálny život, niekedy túžime po nedokonalosti. Perfekcionizmus je nahradený prirodzeným, jemne bezstarostným, neformálnym lookom, tak ako pri Schwarzkopf Looks 2014,“ tvrdí vlasový expert Armin Morbach. Schwarzkopf mení pohľad na ženskú krásu a dokazuje, že jednoznačne neplatí zaužívaný názor, že krása rovná sa dokonalosť.

Schwarzkopf Looks 2014 a vnímanie krásy

Účesy roku 2014 z dielne Schwarzkopf dostali spoločný názov „Vnímanie“. Krása má mnoho podôb a každý ju vníma inak. Čo robí ženu krásnou podľa Armina Morbacha? „Na prvý pohľad je to jej úsmev, energia a vyžarovanie. Na druhý pohľad ju robí krásnou a atraktívnou jej štýl a look, ktorý podčiarkuje jej osobnosť,“ tvrdí vlasový expert.
Ktorý zo Schwarzkopf účesov podčiarkuje práve vašu osobnosť? Ste jemná alebo drzá? Elegantná či divoká? Uhladená alebo provokatívna? Vyberte si ten svoj z nádherných Schwarzkopf lookov a nechajte vlasy, aby boli vaším najkrajším klenotom, najluxusnejším doplnkom, jednoducho korunou krásy...

Ležérny a sexi - Realusion look

Zabudnite na strojenosť a vyumelkovanosť a nechajte vyniknúť vašu prirodzenú krásu! Realusion je prirodzený a uvoľnený look, ktorý sekne každej pohodovej a modernej žene. Perfektne sa hodí k elegantným večerným šatám, ako aj k imidžu neskrotnej motorkárky.

Kľúčovým pri tomto účese je správny strih vlasov. Dosiahneme ho prestrihaním vlasov po dĺžke a taktiež ich zostrihaním spredu tak, aby lemovali tvár. Look vyzerá perfektne s rovnými i vlnitými vlasmi. Pre ležérne, akoby vetrom rozfúkané vlny natočte vlasy pomocou kulmy po prameňoch v rôznych smeroch.

K štýlu Realusion sa skvele hodí nežná blond farba na vlasy, ktorá z vás urobí nevinnú, no zároveň podmaňujúcu modernú ženu. Look doplňte dymovými očnými tieňmi v teplých metalických farbách a budete zaručene neodolateľná!

Odporúčané výrobky:

 • farba na vlasy Palette Deluxe 218 Striebristý blond
 • šampón Gliss Kur Ultimate Volume
 • Taft ochranný sprej pred teplom
 • lak na vlasy Taft Invisible Power

Uhladený a elegantný - Classifield look

Tento štýl predstavuje starú známu klasiku v novom šate. Je dokonalý pre ženu, ktorá chce byť úspešná a obdivovaná svojim okolím. Táto moderná, cieľavedomá a silná žena vie, že klasika a vkusný minimalizmus sú dokonalým partnerom pri každom obchodnom rokovaní. Je nádherná, uhladená a jemná, ako jej dlhé vlnité vlasy.

Ak si chcete tento look pripraviť sama doma, vedzte, že jeho absolútnym základom sú zdravé a lesklé vlasy. Najprv si ich umyte ošetrujúcim šampónom, následne naneste penové tužidlo a vlasy vyfúkajte takmer do sucha cez okrúhlu kefu. Jednu stranu vlasov si založte za ucho a účes zafixujte lakom.
Účes privedie k dokonalosti nugátová farba na vlasy, ktorá mu dodá podmanivú ženskosť. K štýlu Classifield vám postačí nahý make-up a môžete si byť istá, že budete hviezdou každého obchodného stretnutia, pracovného obeda či firemnej párty!

Odporúčané výrobky:

 • farba na vlasy Nectra Color 662
 • šampón Gliss Kur Million Gloss
 • penové tužidlo got2b Rise´n Shine
 • lak na vlasy got2b Rise´n Shine

Snový a éterický - Fairywave look

S každou ďalšou natočenou vlnou vás viac a viac opantáva pestrofarebný svet fantázie a utláča do ústrania šedú realitu. Vytvorenie tohto snového, romantického looku, ktorého základom sú neskrotné objemné kučery, nie je vôbec zložité.

Vlasy natočíme pomocou kulmy po jednotlivých prameňoch. Ak chceme dosiahnuť efekt akoby nakrepovaných vlasov, pramene rozdelíme na osminky a ovinieme okolo veľkých sponiek. Extra objem vlasom dodáme jednoduchým natupírovaním pomocou prstov. Pre dosiahnutie glamour looku si rozdeľte vlasy cestičkou na bok. Jednu stranu vlasov nechajte voľne padať do tváre a druhú sponkou pripnite za uchom. K štýlu nadpozemskej krásky sa dokonale hodí svetlo medená farba na vlasy, farebné očné tiene (zelené, oranžové, modré či fialové) a jemný ružový lesk na pery.

Odporúčané výrobky:

 • farba na vlasy Palette Intensive Color Creme K8
 • kondicionér v spreji Schauma Keratin Strong
 • penové tužidlo Taft Curl
 • lak na vlasy Taft Shine

Drzý a provokatívny - Imperfection look

Imperfection je moderný look ako stvorený pre silnú a sebaistú ženu, ktorá sa odmieta nechať spútať obmedzeným, všeobecne prijatým ideálom krásy. Chce byť sama sebou a nebojí sa prejaviť svoju individualitu. Táto žena vie, že krása má mnoho podôb a často spočíva práve v nedokonalostiach. Nesnaží sa, aby jej štýl bol bezchybný a uhladený. Práve naopak, charakteristická je pre ňu drzosť, chaotickosť a provokatívnosť.

Tento look dosiahneme jednoduchým vyfúkaním vlasov smerom von z tváre a začesaním smerom dozadu. Následne ich môžete buď pripnúť na zadnej časti hlavy sponkami, alebo ich len zafixovať lakom na vlasy. K Imperfection looku sa skvele hodia vlasy farby horkej čokolády, okolo očí hrubé čierne linky, obočie zvýraznené ceruzkou a bledé pery – táto kombinácia dodá tomuto štýlu zvodný punkový nádych.

Ktorý zo Schwarzkopf Looks 2014 je ten váš? Nájdite si svoj vlastný štýl, hoc by mal byť každý deň iný. Lebo aj také sme – náladové, spontánne, viacrozmerné, komplikované a premenlivé ako počasie. Nebojte sa vyjadriť svoju individualitu a vyskúšajte aj vy účesy z dielne Schwarzkopf. Zaručene si ich zamilujete.

Odporúčané výrobky:

 • tmavohnedá farba na vlasy Color Mask 400
 • olejová esencia Gliss Kur 6 Miracles
 • lak na vlasy Taft Power