25. 3. 2014  Bratislava

Trápia vás jemné a poškodené vlasy bez objemu? Čo si budeme hovoriť – s takýmito vlasmi sa určite nemôžete cítiť dobre ani počas víkendu stráveného pred televíziou.

Dajte zbohom slabým a lámavým vlasom s novou Schauma Keratin Strong!

Trápia vás jemné a poškodené vlasy bez objemu? Čo si budeme hovoriť – s takýmito vlasmi sa určite nemôžete cítiť dobre ani počas víkendu stráveného pred televíziou. Nezúfajte, riešenie je na dosah ruky. Schwarzkopf predstavuje novinku Schauma Keratin Strong – najposilňujúcejší rad Schauma, aký tu kedy bol! Tajomstvo jej sily spočíva v inovatívnej a vysokoúčinnej receptúre s Komplexom Keratin-Structure, ktorý posilňuje vlasy do hĺbky a tým zabraňuje ich poškodeniu.

Viac ako polovica žien má jemné až veľmi jemné vlasy. Mnohé problémy spojené s ich jemnosťou sú dôsledkom ich zoslabnutia a zníženia elasticity. Posilňujúci a ochranný rad produktov Schauma Keratin Strong je špeciálne vyvinutý na jemné a oslabené vlasy, ktorým chýba pružnosť. Schauma prichádza s riešením – je ním unikátny ochranný Komplex Keratin-Structure, ktorého účinnosť je vedecky dokázaná. Vaše oslabené vlasy bez objemu pomôže pretvoriť na viditeľne silnejšiu a zdravšiu hrivu plnú hebkosti. Táto inovatívna receptúra oživuje keratínový základ vlasových vlákien a zároveň okamžite vypĺňa poškodenia vo vlasovej štruktúre.

Doteraz najposilňujúcejšia Schauma obsahuje v porovnaní s bežnými variantmi Schauma až 2 krát viac keratínu. Keratínom posilnené vlasy sú o 20 percent menej náchylné k lámavosti a posilnené od korienkov po končeky. Dajte raz a navždy zbohom slabým a lámavým vlasom!

Nový rad produktov Schauma Keratin Strong je starostlivo navrhnutý tak, aby vlasom poskytol komplexnú starostlivosť, a tým vám zaručil perfektný výsledok. Už počas umývania posilní vlasy šampón, ktorý obnovuje vlasovú štruktúru hlboko v ich vnútri. Následne sa o ne postará kondicionér, ktorý každý vlas obalí ochranným filmom, vďaka čomu budú silnejšie, lesklé, hebké a ľahko rozčesateľné. Určite vyskúšajte aj kondicionér v spreji, ktorý zabezpečí okamžité ľahké rozčesávanie, neuveriteľnú hebkosť a posilnenie štruktúry vlasov. Používať ho môžete každý deň, kedykoľvek budete chcieť dodať silu svojim vlasom.

Splňte si sen o nádherných, silných a zdravých vlasoch a premeňte sa z nevýrazného káčatka na prekrásnu labuť. S pomocou novinky Schauma to určite dokážete!

Nový rad Schauma Keratin Strong nájdete v predajniach na Slovensku od marca 2014.

Odporúčaná predajná cena

Šampón Schauma Keratin Strong250 ml2,45€
Šampón Schauma Keratin Strong400 ml3,29€
Kondicionér Schauma Keratin Strong200 ml2,45€
Kondicionér v spreji Schauma Keratin Strong200 ml3,29€