25. 3. 2014  Bratislava

Už dávno neplatí, že stačí, aby bol muž aspoň trochu krajší od čerta. Moderný muž tretieho tisícročia je upravený, voňavý a neuveriteľne zvodný.

Novinka Schauma Men Sports – stopercentná sila a výnimočná sviežosť

Už dávno neplatí, že stačí, aby bol muž aspoň trochu krajší od čerta. Moderný muž tretieho tisícročia je upravený, voňavý a neuveriteľne zvodný. Ak aj vy patríte k tým, ktorí sa o seba starajú a pravidelne športujú, najbližšie si so sebou do tašky na cvičenie nezabudnite pribaliť šampón a sprchovací gél v jednom - Schauma Men Sports. Novinka Schauma obsahuje vysokoúčinnú receptúru s Karnitínom-T a proteínom pre stopercentnú silu a sviežosť. So Schauma Men Sports budete tip-top od hlavy až po päty.

Každý športovec určite pozná karnitín, ktorý sa užíva na naštartovanie spaľovania tukov, a tým aj zvýšenie výkonnosti. Karnitín vás teraz môže nakopnúť nielen počas športovania, ale aj po ňom. Šampón Schauma Men Sports s karnitínom a proteínom posilňuje vlasy, umýva telo a zároveň vás nabije energiou a sviežosťou už za 30 sekúnd. Okamžitý príval sviežosti oceníte nielen po vyčerpávajúcom tréningu, ale aj v pohodlí domova. Ešte nikdy nebola ranná sprcha taká osviežujúca a začiatok dňa taký energický!

Nie je predsa žiadnym tajomstvom, že aj muži sa chcú páčiť. Čím ďalej tým viac kladú dôraz na svoj zovňajšok, a to predovšetkým na vlasy. Vďaka novinke Schauma Men Sports budú vaše vlasy skutočne jemne očistené, no zároveň aj okamžite posilnené od korienkov až po končeky. „Vďaka starostlivo vyváženej kombinácii čistiacich látok, ktoré zjemňujú pokožku, posilňuje Schauma Men Sports vaše vlasy a zároveň vám dodá sviežosť,“ hovorí Dr. Elisabeth Poppe, riaditeľka Medzinárodného vývoja produktov pre vlasovú starostlivosť Henkel Beauty Care. Tak prečo si veci komplikovať? Stavte na novinku Schauma Men Sports a buďte ako zo škatuľky rýchlo a bez námahy!

Nový rad Schauma Men Sports nájdete v obchodoch od marca 2014.

Odporúčaná predajná cena

Šampón Schauma Men Sports250 ml2,45 €
Šampón Schauma Men Sports400 ml3,29 €