26. 3. 2014  Bratislava

Schwarzkopf uvádza na trh výnimočné značky Schwarzkopf Essence ULTÎME a Schwarzkopf Blonde ULTÎME

Schwarzkopf Essence ULTÎME a Schwarzkopf Blonde ULTÎME: dve nové hviezdy vlasovej kozmeti-ky vyvinuté exkluzívne v spolupráci s ikonou krásy Claudiou Schiffer

Prísne strážené tajomstvo krásy je konečne odhalené: Essence ULTÎME od Schwarzkopf predstavuje rad produktov, vďaka ktorým dostanú vaše vlasy výnimočnú starostlivosť, budú neuveriteľne pevné a úžasne lesklé. Vysokoúčinné receptúry Essence ULTÎME obsahujú luxusnú perlovú esenciu. Perly boli vďaka svojmu jasu a dúhovému zafarbeniu po celé stáročia vyhľadávaným šperkom a estetickým doplnkom. V receptúrach Essence ULTÎME sú súčasťou výnimočného ULTÎME-4-komplexu, ktorý v sebe spája výťažok z perál, pantenol, ušľachtilý proteín a keratín. Popri vlasových produktoch Essence ULTÎME prichádza Schwarzkopf aj so sortimentom blond farieb na vlasy Blonde ULTÎME.

Novinky Essence ULTÎME a Blonde ULTÎME v sebe spájajú dlhoročné skúsenosti a poznatky jednej z najslávnejších a najúspešnejších modeliek s odbornými znalosťami Schwarzkopf.

„Vždy som túžila navrhnúť moje vlastné produkty vlasovej kozmetiky,“ hovorí Claudia Schiffer, „a práve značka Schwarzkopf mi napokon poskytla príležitosť vytvoriť môj vlastný, originálny rad produktov na vlasy.“ Claudia Schiffer pôsobí v modelingovej brandži už viac ako 25 rokov a vie, čo všetko musia modelky so svojimi vlasmi podstúpiť, či už ide o vyrovnávanie, natáčanie, tupírovanie, odfarbovanie alebo farbenie. Takto namáhané vlasy sú často náchylné na poškodenie.

Dlhé, zdravé blond vlasy Claudie Schiffer sa stali modelkinou charakteristickou črtou, a aj preto je považovaná za ikonu krásy. Ktorá z nás by nechcela takú nádhernú a žiarivo plavú hrivu? „Som pyšná na to, že môžem prispieť svojimi skúsenosťami k vývoju produktov ULTÎME,“ vysvetľuje Claudia Schiffer. „Dúfam, že si každý obľúbi tieto produkty tak, ako sme si ich obľúbili my.“

V rámci spolupráce medzi Claudiou Schiffer a značkou Schwarzkopf vznikla pre nový rad produktov vlasovej kozmetiky aj prvotriedna vôňa. Tvorí ju 135 starostlivo vybraných zložiek, ktoré sú v dokonalom súlade s rozličnými receptúrami jednotlivých produktov. Výsledkom je nadčasová vôňa s tónmi čerstvého ovocia a bielych kvetov, ktorú zakončuje zmyselná kombinácia bieleho pižma, santalového dreva a vanilky.

Schwarzkopf Essence ULTÎME

Mnohé ženy snívajú o dokonale upravených a ošetrených vlasoch, takých, aké majú top modelky. Claudia Schiffer pozná tie najstráženejšie tajomstvá krásy a vďaka jej dlhoročným skúsenostiam v modelingu si vypestovala cit pre skutočnú kvalitu. Prostredníctvom produktov Essence ULTÎME ponúka Schwarzkopf ženám výnimočne pestrý, luxusný a univerzálny rad produktov starostlivosti o vlasy. Vysokoúčinné receptúry obsahujú výnimočný ULTÎME-4-komplex, ktorý je unikátnou kombináciou výťažku z perál, pantenolu, vzácneho proteínu a keratínu. Krémová konzistencia nežne obalí každý vlas vyživujúcimi zložkami. Essence ULTÎME pôsobí priamo na vlasovú štruktúru, regeneruje bunky vlasov a obnovuje ich prirodzenú pružnosť. Obnoví sa povrch vlasov i ochranná lipidová vrstva, aby vlasy pôsobili zdravo a nádherne žiarili. Essence ULTÎME predstavuje 19 profesionálnych produktov, ktoré prinášajú cielené riešenia pre všetky typy vlasov.

Schwarzkopf Essence ULTÎME - to je päť jedinečných produktových radov – Omega Repair, Diamond Color, Crystal Shine, Biotin+ Volume a Mineral Strength, ktoré poskytujú maximálnu starostlivosť pre všetky typy vlasov.

Omega Repair s bohatým omega olejom obnovuje štruktúru poškodených, oslabených vlasov a zabraňuje štiepeniu končekov. Obsahuje šampón, kondicionér, BB beauty balzam a intenzívnu masku.

Diamond Color so sérom pre diamantový lesk a UV filtrom chráni farbené vlasy pred vyblednutím a napĺňa ich žiarivou intenzitou farby. Šampón, kondicionér, sprej na posilnenie lesku, intenzívna maska a rozjasňujúci olej sú základom pre farbené a melírované vlasy.

Crystal Shine prináša okúzľujúci lesk s miliónmi trblietavých odleskov. Šampón, kondicionér a olej na konečnú úpravu dodajú vlasom bez života skutočne hviezdny lesk. Sprej na ochranu pred teplom chráni vlasy počas stylingu až do teploty 220°C.

Vďaka radu Biotin+ Volume s biotin-komplexom získajú jemné vlasy bez objemu úžasný objem, plnosť a zároveň ľahkosť. Šampón, kondicionér, kondicionér v spreji a emulzia pre objem od korienkov prinášajú všetko, čo vlasy potrebujú, aby získali úchvatný objem.

Súčasťou produktového radu Mineral Strength s ochranným komplexom minerálov je šampón a kondicionér v spreji. Regeneruje a posilňuje vnútornú štruktúru vlasových vlákien, aby vlasy v plnej sile odolávali poškodeniu.

Schwarzkopf Blonde ULTÎME

Sofistikovaná, nadčasová, elegantná: Claudia Schiffer je pravou ikonou krásy s naozaj výnimočnou aurou. Vďaka Blonde ULTÎME si však teraz môže skutočne ktorákoľvek žena splniť svoj sen o nádhernej blond farbe vlasov. Claudia Schiffer predstavuje aj jej osobný odtieň, 10-1 Svetlý Chladný Blond. Vďaka vysokoúčinným receptúram s výťažkom z perál sú vlasy luxusne hebké na dotyk a žiarivo lesklé.

Blonde ULTÎME ponúka každej žene blond odtieň dokonale prispôsobený k akémukoľvek tónu pleti. Od svetlých tónov, cez prírodné a chladné blond odtiene, ktoré zosvetlia vlasy od 2 až do 4 odtieňov, až po stredneplavý a tmavoplavý odtieň. Pomocou Extra Xtreme a Xtreme zosvetľovačov s ochranou proti nežiaducim žltým tónom sa dá prirodzený odtieň zosvetliť od 6 až do 8 odtieňov. Zosvetľujúci sprej vlasy postupne zosvetlí o 1 až 2 odtiene.

Schwarzkopf Essence ULTÎME a Schwarzkopf Blonde ULTÎME nájdete v obchodoch od marca 2014.

Schwarzkopf Essence ULTÎME produkty:

Schwarzkopf Essence ULTÎME Omega Repair Šampón250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Omega Repair Kondicionér250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Omega Repair BB Beauty Balzam75 ml6,99 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Omega Repair Intenzívna maska200 ml6,99 €

Schwarzkopf Essence ULTÎME Diamond Color Šampón250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Diamond Color Kondicionér250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Diamond Color Sprej na posilnenie lesku100 ml6,99 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Diamond Color Olej75 ml8,99 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Diamond Color Intenzívna maska200 ml6,99 €

Schwarzkopf Essence ULTÎME Crystal Shine Šampón250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Crystal Shine Kondicionér250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Crystal Shine 220°C Ochranný sprej pred teplom100 ml6,99 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Crystal Shine Olej75 ml8,99 €

Schwarzkopf Essence ULTÎME Biotin+ Volume Šampón250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Biotin+ Volume Kondicionér250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Biotin+ Volume Kondicionér v spreji200 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Biotin+ Volume Emulzia pre objem od korienkov100 ml6,99 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Mineral Strength Šampón250 ml5,49 €
Schwarzkopf Essence ULTÎME Mineral Strength Kondicionér v spreji200 ml5,49 €


Farby na vlasy Schwarzkopf Blonde ULTÎME:

Schwarzkopf Blonde ULTÎME LXX Extra Xtreme Zosvetľovač6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME LX Xtreme Zosvetľovač6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME 12-1 Extra Svetlý Chladný Blond6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME 12-0 Extra Svetlý Prírodný Blond6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME 10-1 Svetlý Chladný Blond6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME 10-0 Svetlý Prírodný Blond6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME 8-0 Stredneplavý6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME 7-0 Tmavoplavý6,99 €
Schwarzkopf Blonde ULTÎME LS Zosvetľujúci sprej6,99 €