26. 3. 2014  Bratislava

Schwarzkopf predstavil luxusné značky Essence ULTÎME a Blonde ULTÎME

Tajomstvo krásnych vlasov je odhalené!

Vždy ste modelkám ticho závideli ich nádherne upravené a ošetrené vlasy? Teraz si môžete dopriať aj vy starostlivosť ako ony. Schwarzkopf odhalil prísne strážené tajomstvo. Na tlačovej konferencii, ktorá sa konala 20. februára 2014 v hoteli Bôrik v Bratislave, predstavil za účasti Pavlíny Němcovej, Michaely Kocianovej a Evy Klímkovej nové značky Essence ULTÎME a Blonde ULTÎME.

Tieto luxusné produkty boli vyvinuté v spolupráci s jednou z najúspešnejších a najznámejších top modeliek na svete Claudiou Schiffer. Claudia novým produktovým radom prepožičala nielen svoju tvár, ale aj dlhoročné skúsenosti. „Vždy som snívala o tom, že vytvorím svoj vlastný výrobok. Nikdy by som nespojila svoje meno s niečím, čomu sama neverím. Keď pracujete v módnom priemysle 25 rokov, vytvoríte si silný cit pre to, čo je skutočná kvalita. A Schwarzkopf je synonymom kvality,“ nechala sa počuť kráska z Nemecka, ktorá drží Guinnessov rekord v počte titulných strán časopisov, na ktorých sa objavila počas svojej kariéry.

V produktoch Essence ULTÎME sa tak snúbia osobné skúsenosti tejto ikony krásy s odbornými znalosťami Schwarzkopf. „Sme veľmi hrdí na to, že Claudia Schiffer sa spojila so Schwarzkopf a vytvorila tieto exkluzívne produkty. Pre spoluprácu s touto módnou ikonou sme sa rozhodli, pretože je známa svojou spoľahlivosťou, citom pre kvalitu, dlhoročnými skúsenosťami v beauty biznise, a teda predstavuje dokonalú zhodu so značkou Schwarzkopf. Okrem týchto spoločných hodnôt nás spája aj tradícia. Claudia nám dala nielen mnoho podnetných impulzov pri vývoji jednotlivých receptúr, ale mala rozhodujúce slovo aj pri výbere dizajnu obalov, či jedinečnej parfumovej vône všetkých produktov,“ uviedla marketingová manažérka divízie Beauty Care Henkel Slovensko Zuzana Váry.

Tlačovú konferenciu spestrila jedinečná talkshow, v ktorej hostil moderátor Bruno Ciberej tri generácie svetových česko-slovenských top modeliek agentúry Elite. O svoje skúsenosti z modelingovej brandže sa podelila svetovo uznávaná Pavlína Němcová, súčasná modelingová diva Michaela Kocianová a mladučká vychádzajúca hviezda a víťazka svetového finále Elite Model Look 2013 Češka Eva Klímková. Všetky tri dámy sa zhodli, že vlasy top modeliek dostávajú počas kariéry poriadne zabrať.
Zľava: Top modelka Pavlína Němcová, ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look SR 2014 Michaela Kocianová a víťazka svetového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková počas talkshow.

„Vlasy modeliek sú extra namáhané častým žehlením, natáčaním, tupírovaním či farbením, preto potrebujú aj výnimočnú starostlivosť,“ potvrdila najúspešnejšia slovenská modelka súčasnosti Michaela Kocianová, ktorá už štyri roky žije v New Yorku a je slovenskou ambasádorkou súťaže Schwarzkpof Elite Model Look SR 2014.

„Počas svojej dlhoročnej kariéry som niekoľkokrát menila farbu vlasov, bola som blondína, čiernovláska, ryšavka. Mať úžasnú farbu a pritom zdravé vlasy je pre mňa najdôležitejšie,“ uviedla Pavlína Němcová, ktorá sa modelingu venuje 25 rokov.
Spoločná snímka po odhalení nových značiek Schwarzkopf: zľava Michaela Kocianová, Eva Klímková, moderátor Bruno Ciberej, marketingová manažérka divízie Beauty Care Henkel Slovensko Zuzana Váry a Pavlína Němcová.
„Ja mám veľmi jemné vlasy, preto potrebujem špeciálne produkty, ktoré by ich ošetrili a dodali potrebný objem a silu,“ doplnila víťazka 30. svetového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková.

Vďaka spolupráci s Claudiou Schiffer prináša Schwarzkopf produktové rady, ktoré majú riešenie nielen na tieto problémy s vlasmi. Produkty Essence ULTÎME obsahujú ULTÎME-4-komplex, ktorý predstavuje jedinečnú kombináciu výťažku z perál, pantenolu, vzácneho proteínu a keratínu pre maximálnu starostlivosť, pevnosť a lesk vlasov.

Essence ULTÎME – 5 riešení pre každý typ vlasov

Značka Essence ULTÎME predstavuje päť luxusných produktových radov – Omega Repair so vzácnym omega olejom pre výnimočnú regeneračnú starostlivosť, Diamond Color so sérom pre lesk a UV filtrom na farbené vlasy, Crystal Shine s tekutými kryštálmi pre milióny žiarivých odleskov, Mineral Strength s komplexom minerálov pre posilnenie vlasových vláken a Biotin Volume s biotin-komplexom pre objem od korienkov bez zaťaženia. Unikátne produkty Essence ULTÎME predstavujú cielené riešenia a starostlivosť pre skutočne všetky typy vlasov.

Blonde ULTÎME – splňte si sen o nádhernej blond farbe

„Ja som svoju blond farbu vlasov zatiaľ nikdy nemenila, preto chcem, aby bola čo najdlhšie krásne sýta a lesklá.“ odpovedala Michaela Kocianová na otázku moderátora, aké má skúsenosti s farbením vlasov.

Rovnako tak ani Claudia Schiffer nemusela počas svojej kariéry meniť farbu vlasov a jej blond pramene sa stali nezabudnuteľnými. V spolupráci so Schwarzkopf bolo jej cieľom vyvinúť revolučné blond odtiene so špičkovou technológiou a integrovanou starostlivosťou s luxusnou perlovou esenciou tak, aby sa každá žena mohla premeniť na blond krásku. „Claudia pre značku BLOND ULTÎME zvolila svoj osobný odtieň – je ním odtieň 10-1 Svetlý Chladný Blond, na ktorého obale je aj sama zobrazená a podpísaná. Paletu farieb doplnila aj o jej ďalšie obľúbené a moderné odtiene. Inšpirovala nás tiež vyvinúť zosvetľujúci sprej s citrusovým olejom na postupné zosvetlenie alebo oživenie farby “ doplnila Zuzana Váry.

Všetkých päť produktových radov Essence ULTÎME a farby na vlasy BLOND ULTÎME si slovenské zákazníčky budú môcť kúpiť a vyskúšať už od marca.