28. 3. 2014  Bratislava

Realusion

Stavte na prirodzenú krásu

Ležérny a sexi. Taký je Realusion – jeden zo štyroch prekrásnych Schwarzkopf Looks 2014. Zabudnite na strojenosť a vyumelkovanosť a nechajte vyniknúť vašu prirodzenú krásu!

Dokonalosť je preceňovaná, omnoho dôležitejšie je cítiť sa príjemne a byť sama sebou. Realusion je prirodzený a uvoľnený look, ktorý sekne každej pohodovej a modernej žene. Perfektne sa hodí k elegantným večerným šatám, rovnako ako aj k imidžu neskrotnej motorkárky.

„Tento look bol inšpirovaný street stylom a hodí sa každej žene, ktorá miluje módu a neformálny pohodový štýl,“ tvrdí vlasový expert Schwarzkopf Armin Morbach. Časy, keď trendy ovplyvňovalo pár vyvolených, sú dávno preč. Všetci predsa milujeme osobitý štýl módnych blogeriek a rovnako nás nadchne ich outfit, v ktorom hrdo kráčajú po ulici, ako módne kreácie špičkových dizajnérov, ktoré predvádzajú topmodelky na svetových mólach.

Kľúčovým pri tomto účese je správny strih vlasov. Požadovaný tvar docielime prestrihaním vlasov po dĺžke a taktiež ich zostrihaním spredu tak, aby lemovali tvár. Ak máte jemné vlasy bez objemu, vyskúšajte šampón Gliss Kur Ultimate Volume bez silikónov. Vďaka receptúre s tekutým morským kolagénom dodá vlasom objem od korienkov a zároveň ich regeneruje bez zaťaženia.

Rovnako skvelo budete vyzerať, či už zvolíte rovné, alebo vlnité vlasy. Ležérne, akoby vetrom rozfúkané vlny dosiahneme natočením vlasov pomocou kulmy po prameňoch v rôznych smeroch. Pred kulmovaním použite Taft ochranný sprej pred teplom, ktorý ich ochráni až do teploty 220°C. Jednotlivé pramene sú dokonale uhladené bez zlepenia až 24 hodín. Nezabudnite dať finálnu bodku v podobe laku na vlasy Taft Invisible Power, ktorý poskytuje silnú fixáciu s trojnásobným neviditeľným stylingovým efektom. Vlasy nezlepí, nezaťažuje a nezanecháva na nich zvyšky.

Váš účes dokonale vynikne napríklad s farbou Palette Deluxe 218 Striebristý blond, ktorá okrem dlhotrvajúcej intenzívnej farby dodá vlasom luxusnú olejovú starostlivosť a lesk. S nežnou blond farbou budete mať imidž nevinnej, no zároveň podmaňujúcej modernej ženy. Look skvele doplnia dymové očné tiene v teplých metalických farbách.