3. 4. 2014  Bratislava

Fa Vitamin & Power

Sprcha plná vitamínov a ovocnej vône!

Nový sprchovací gél Fa Vitamin & Power okrem hydratácie pokožky povzbudí aj vaše zmysly. Jeho zloženie s vitamínmi B a E jemne čistí pokožku a chráni ju pred dehydratáciou. Zachováva tým prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky a zároveň opantá vaše zmysly svojimi ľahkými ovocnými vôňami. Ktorý bude vašim favoritom? Sprchovací gél Vitamín E + Guava alebo Vitamín B + Honey Melon?

Pokožka je vzácnym a zároveň najväčším orgánom nášho tela, ktorá nás chráni pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Aby bola schopná poskytnúť telu potrebnú ochranu, mali by sme sa o ňu pravidelne starať. Iba vďaka dostatočnej starostlivosti bude žiariť krásou a zdravím. S novým sprchovacím gélom Fa Vitamin & Power môžete urobiť prvý krok ku zdravšej pokožke už pri sprchovaní.

Váš nový pomocník v starostlivosti o pokožku vám ponúka hneď 2 varianty. Potešte svoje zmysly sprchovacím gélom Fa Vitamin & Power Vitamin E + Guava alebo Vitamin B + Honey Melon. Pokožke dodajú potrebné vitamíny a ich ovocná vôňa zároveň zmení zaužívaný rituál sprchovania na osviežujúci a zmyselný zážitok.

Sprchové gély Fa Vitamin & Power nájdete v obchodoch ako:

Odporúčaná bežnápredajná cena
Sprchovací gél Fa Vitamin & Power Vitamin E250 ml2,29 €
Sprchovací gél Fa Vitamin & Power Vitamin B250 ml2,29 €
Sprchovací gél Fa Vitamin & Power Vitamin E400 ml2,99 €
Sprchovací gél Fa Vitamin & Power Vitamin B400 ml2,99 €