3. 4. 2014  Bratislava

Najlepší skrášľovací pomocníci sú tí neviditeľní.

Taft Invisible Power: neviditeľný styling s 24 hod fixáciou

Najlepší skrášľovací pomocníci sú tí neviditeľní. Zvýrazňujú našu prirodzenú krásu a zároveň vzbudzujú dojem, že presne takto vyzeráme aj ráno, keď sa zobudíme. Maskara zvýrazní očí, lesk zväčší pery, make-up prekryje nedostatky pleti, sofistikované „malé čierne“ zoštíhlia, topánky na opätkoch zas predĺžia nohy a zvýraznia elegantnú chôdzu. Každá z nás má svojich inkognito pomocníkov. Portfólio tajných ženských zbraní teraz rozširuje nový rad produktov Taft Invisible Power, vďaka ktorému budete mať dokonale zafixovaný účes, ktorý zároveň vyzerá prirodzene a nestrojene.

Aj vy patríte k ženám, ktoré nepoužívajú stylingové produkty, lebo neznášajú pocit zlepených, tvrdých a neprirodzených vlasov? S novým produktovým radom Taft Invisible Power môžete mať perfektne zafixovaný účes bez týchto nežiaducich vedľajších efektov! Jeho tajomstvo spočíva vo vysokoúčinnej receptúre, ktorá umožňuje 100 % fixáciu a zároveň maximálne prirodzený look.

Taft Invisible Power obalí vlasy vrstvou transparentných polymérov, ktorá na nich vytvorí jemnú a priehľadnú vrstvu. Táto neviditeľná sieť dodáva účesu extra silnú fixáciu, ale zároveň zanecháva vlasy jemné a prirodzené na dotyk. S lakom a gélom na vlasy Taft Invisible Power si dokážete sama doma vytvoriť skutočne ľubovoľný účes podľa vašej fantázie, ktorý vám vydrží až 24 hodín!

Taft Power: udrží s vami krok za každých okolností

Dobrá správa pre všetky energické ženy a štýlových mužov – obľúbený rad produktov Taft Power je teraz ešte výkonnejší a silnejší. Vynovená receptúra s obsahom kofeínu spevňuje vlasy od korienkov po končeky a fixuje účes na neuveriteľných 48 hodín! Váš styling s vami teraz udrží krok aj na tej najdivokejšej párty, počas najextrémnejších športov či v tom najhektickejšom pracovnom kolobehu.

Vyjadrite svojím stylingom neskrotnú dávku energie, ktorú v sebe máte! Taft Power Styling gél dodá vašim vlasom extra silné spevnenie, Taft Power gél Extreme poskytne radikálnu kontrolu nad účesom, Taft Power vosk v sebe spája benefity vosku a gélu na vlasy, Taft Power Activity gél je ideálny na šport a diskotéky a Taft Power lak na vlasy zafixuje účes na 48 hodín, a to za každého počasia! Všetky produkty sa navyše ľahko vymývajú z vlasov a nezanechávajú v nich zvyšky.

Nové rady produktov Taft Invisible a Power Taft Power sú dostupné od marca 2014.
Odporúčaná predajná cena

Taft Invisible Power lak na vlasy250 ml3,65€
Taft Invisible Power gél150 ml3,65€
Taft Power lak na vlasy, extra silný250 ml3,65€
Taft Power Styling gél, extra silný250 ml4,49€
Taft Power Activity gél, extra silný150 ml3,65€
Taft Power gél Extreme, radikálne silný250 ml4,99€
Taft Power vosk75 ml3,65€