3. 4. 2014  Bratislava

Aj muži si dajú záležať na svojom zovňajšku, avšak nie sú ochotní tráviť večnosť pred zrkadlom ako ich polovičky.

Taft Power Super Glue Gel: Najsilnejší Taft v histórií

Aj muži si dajú záležať na svojom zovňajšku, avšak nie sú ochotní tráviť večnosť pred zrkadlom ako ich polovičky. Produkty, ktoré používajú, musia byť preto vysokoúčinné a maximálne jednoduché na použitie. S revolučnou novinkou Taft Power Super Glue Gél s najsilnejším stupňom fixácie 14 dosiahnu páni perfektný styling už po pár sekundách strávených v kúpeľni. Môžu si byť istí, že ich účes ostane nedotknutý po celý deň bez ohľadu na vrtochy počasia.

Taft Power Super Glue Gél so stupňom fixácie 14 je doposiaľ najsilnejší Taft v histórii. Vďaka inovatívnej instant-fix technológii gél okamžite priľne k vlasom, vďaka čomu bude účes skutočne extrémne spevnený a tvrdý ako kameň. Na Taft Power Super Glue Gél sa jednoducho môžete spoľahnúť za každých okolností – počas uponáhľaného dňa v práci alebo v noci na divokom večierku.

Taft Power Super Glue Gél nesklame ani pri tých najbláznivejších a najodvážnejších stylingových kreáciách. S týmto inovatívnym produktom dosiahnete požadovaný účes už za niekoľko sekúnd a výsledok vašej kreativity ostane tip-top po celý deň, dokonca aj v extrémnych situáciách.

Je už na vás, či zvolíte extravagantný, bláznivý alebo elegantný účes. Jedným si však za každých okolností môžete byť istí – váš účes bude zafixovaný okamžite a nastálo. Stavte na Taft Power Super Glue Gél a zažite extrémnu silu a absolútnu kontrolu bez pocitu zaťaženia!

Novinka Taft Power Super Glue Gél je dostupná od marca 2014.

Odporúčaná predajná cena

Taft Power Super Glue Gél 150 ml3,65€