2. 5. 2014

Štyri nové úchvatné odtiene od Syoss Oleo Intense

Intenzívna farba bez amoniaku s aktivujúcimi olejmi

Stále viac a viac žien sa spolieha na vzácne prírodné oleje, ktoré ich vlasom poskytnú luxusnú starostlivosť a odolnosť voči každodennému stresu a namáhaniu. Tieto blahodarné oleje sú súčasťou najkvalitnejších šampónov, kondicionérov a inej vlasovej kozmetiky. Vďaka kolekcii farieb Syoss Oleo Intense môžete vašim vlasom poskytnúť olejové ošetrenie dokonca aj počas farbenia. Paletu nádherných a žiarivých odtieňov obohatili ďalšie štyri nové intenzívne bezamoniakové odtiene, ktoré si určite zamilujete.

Unikátna kolekcia Syoss Oleo Intense bola vyvinutá a testovaná v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi a koloristami. Je výnimočná silou aktivujúcich olejov, vďaka ktorým dosiahnete perfektný farebný výsledok a jemnejšie vlasy. So Syoss Oleo Intense bude vaša farba ohromujúco intenzívna a dlhotrvácna. Táto unikátna farba navyše zanechá vaše vlasy až o 90% viac lesklé a o 40% jemnejšie v porovnaní s neošetrenými vlasmi. Kolekciu rozšírila štvorica týchto nových intenzívnych odtieňov:

  • Platinovoplavá – s touto veľmi trendovou intenzívnou blond farbou zažiarite ako hollywoodska hviezda na červenom koberci
  • Intenzívna červená – pre ohnivo červené vlasy a neuveriteľne módny, teplý a prirodzený farebný výsledok
  • Sýta gaštanová – žiarivá hnedá farba, s ktorou očaríte okolie rovnako, ako momentálne veľmi žiadané brunetky na svetových prehliadkových mólach
  • Modročierna – intenzívny a mysteriózny modro-čierny odtieň, vďaka ktorému určite vystúpite z davu

Najnovší prírastok v podobe štyroch ošetrujúcich odtieňov dopĺňa obľúbenú značku Syoss Oleo Intense, ktorá uspokojuje rastúcu túžbu žien po bezamoniakovom farbení vlasov na profesionálnej úrovni za dostupnú cenu.

Kolekciu Syoss Oleo Intense tvorí celkovo 22 výnimočne úchvatných farieb v rozpätí od Light Blond až po Intense Black. Nech už si zvolíte ktorúkoľvek z týchto sýtych farieb, spoľahnúť sa môžete na dlhotrvajúci farebný výsledok, rovnomerné zafarbenie vlasov a skvelé prekrytie šedín. Po uvedení na trh v máji minulého roku sa teší veľkej obľube. Unikátna receptúra so vzácnymi aktivujúcimi olejmi zlepšuje stav vlasov a vstrebávanie farebných pigmentov – a to všetko bez amoniaku. Vlasy sú po použití Syoss Oleo Intense neuveriteľne jemné, krásne ošetrené a úchvatne lesklé!

Ešte nikdy nebolo také jednoduché dosiahnuť profesionálne vyzerajúci farebný výsledok v pohodlí vášho domova!

Nové doplnenie kolekcie Syoss Oleo Intense bude dostupné v obchodoch od mája 2014.