15. 5. 2014

Bežte za Fantastickú vec!

Ak chcete urobiť niečo prospešné pre svoje zdravie a zároveň pomôcť aj iným, navštívte náš stan Fa na jednom z bežeckých podujatí, ako sú Run and Fun, Rajec High Tatras Night Run, Fa Donovaly Night Run či dm ženský beh. Vy si trochu rozhýbete kosti na našom bežeckom páse a my na oplátku venujeme 1 € za každý odbehnutý kilometer na budovanie a rekonštrukciu detských ihrísk a športovísk. No neznie to Fantasticky?

Značka Fa je hlavným kozmetickým partnerom bežcov, ktorí sa vďaka nej môžu za každých okolností spoľahnúť na príval sviežosti, príjemnú vôňu a skvelý pocit. Jej história sa začala v roku 1954 tuhým mydlom a za šesťdesiat rokov svojej existencie sa vyprofilovala na jednu z najväčších a najznámejších značiek kategórie starostlivosti o telo. Veď sprchovacie gély Fa používa viac ako miliarda spotrebiteľov po celom svete! Vďaka dlhoročným skúsenostiam sú produkty Fa čím ďalej tým lepšie, krajšie, kvalitnejšie a voňavejšie – to platí rovnako pre dezodoranty, sprchovacie gély, peny do kúpeľa ako aj mydlá.

Značka Fa udrží krok aj s tými najvýkonnejšími bežcami a zaručene nemôže chýbať na podujatiach Run and Fun (17. mája 2014), Rajec High Tatras Night Run (31. mája 2014), Fa Donovaly Night Run (2. augusta 2014) a dm ženský beh (27. septembra 2014). Počas týchto malých športových sviatkov určite neprehliadnite Fa stan s bežeckým pásom. Na tomto bežeckom páse si budete môcť zabehnúť ľubovoľnú vzdialenosť a tým pomôcť vyzbierať peniaze na dobrú vec. Značka Fa totiž venuje za každý odbehnutý kilometer 1€ na budovanie a rekonštrukciu detských ihrísk a športovísk prostredníctvom občianskeho združenia Bratislavský maratón.

Zúčastniť sa môže každý – nielen ľudia registrovaní na bežeckom podujatí, ale aj ktokoľvek z verejnosti. Navyše, ak odbehnete minimálne 200 metrov, z nášho Fa stanu si okrem dobrého pocitu odnesiete aj odmenu! Príďte sa zabaviť, zašportovať si a pomôcť Fantastickej veci na jeden z bežeckých podujatí. Tešíme sa na vašu podporu!