2. 6. 2014

Nová a vylepšená kolekcia farieb Palette Permanent Natural Colors

Hĺbková starostlivosť a intenzívny farebný výsledok vďaka olejom

Nič nie je úchvatnejšie, ako zdravé, žiarivé, prirodzene krásne vlasy plné odleskov. Moderné ženy však často musia vynaložiť veľkú námahu, aby dosiahli nádherný a prirodzený vzhľad vlasov bez toho, aby ich namáhali. Palette – európska jednotka vo farbách na vlasy– im našťastie ponúka pomocnú ruku. Predstavuje novú a vylepšenú kolekciu farieb Palette Permanent Natural Colors, ktorá je obohatená o štyri vzácne oleje a jojobu pre prirodzený vzhľad, sýty farebný výsledok plný žiarivých odleskov, vysokú ochranu a ošetrenie vlasov počas farbenia.

Štyri starostlivo vybrané oleje a jojoba obsiahnuté v novej ošetrujúcej receptúre Palette Permanent Natural Colors v spojení s farebnými pigmentami zabezpečujú vysokú ochranu počas a po farbení, zatiaľ čo poskytujú úžasnú hĺbkovú starostlivosť a trvácny farebný výsledok. Jojoba je bohatá na kyseliny, provitamín A či vitamín E a je vysoko cenená pre svoje ochranné vlastnosti. Tento stále zelený ker alebo malý strom pochádza z púšte Sonoran v USA. Jeho kvety sa menia na ovocie s jediným semienkom, z ktorého sa vzácny jojobový olej získava. Tento hydratačný olej bol používaný po generácie domorodými Američanmi a teraz je súčasťou aj novej receptúry Palette Permanent Natural Colors.

Jemnosť receptúry je ešte viac znásobená použitím ďalších štyroch olejov v kondicionéri – arganového oleja, jedného z najvzácnejších na svete, mandľového oleja, bohatého na vitamíny a antioxidanty, ktoré pomáhajú napraviť poškodené vlasy, marhuľového a makadamiového oleja.

Inovatívna receptúra vám zaručí nielen krásne ošetrené vlasy, no postará sa aj o množstvo nádherných farebných odleskov a to vďaka kombinácii harmonizujúcich farebných pigmentov. Výsledkom sú sýte, dlhotrvácne farby a nádherne prirodzene vyzerajúce zdravé vlasy s multireflexným efektom.

, Päť noviniek, ktoré musíte vyskúšať
Nová a vylepšená kolekcia farieb Palette Permanent Natural Colors sa môže pochváliť piatimi úplne novými odtieňmi, ktoré uspokoja vašu túžbu po prirodzene vyzerajúcom farebnom výsledku. Kolekcia pozostáva z dvoch žiarivo svetlých odtieňov pre blond anjelikov a troch úchvatných medených a hnedých odtieňov, ktoré dodajú vašim vlasom teplé farby.

Novinky Ružový pastelový blond a Žiarivý pastelový blond zosvetľujú vlasy od dvoch do štyroch odtieňov. Tieto ošetrujúce zosvetľovače vám zabezpečia nádherne prirodzenú a žiarivú blond farbu vlasov a zároveň eliminujú nežiaduce oranžové tóny.

Tmavšie odtiene Svetlý medený, Tmavý orieškový a Zlatý čokoládovohnedý si vás získajú dokonalým krytím šedín a prirodzeným farebným výsledkom plným žiarivých odleskov.
Týchto päť úchvatných nových odtieňov dopĺňa kolekciu 18 krásne prirodzených farieb Palette Permanent Natural Colors. Je si skutočne z čoho vyberať – od odtieňa Super popolavý blond až po Modročierny odtieň. Všetky farby sú teraz navyše odeté v úplne novom modernom šate.

Nájdete ich v obchodoch za odporúčanú predajnú cenu 3,68€ .