2. 6. 2014

Nová a vylepšená kolekcia farieb Palette Intensive Color Creme

Zanechajte nezabudnuteľný dojem vďaka dlhotrvajúcim intenzívnym odtieňom od Palette

Máte len jednu šancu zanechať nezabudnuteľný prvý dojem, druhú šancu už nedostanete. Preto ženy v Európe už roky dôverujú obzvlášť intenzívnej a žiarivej farbe na vlasy Palette Intensive Color Creme od Schwarzkopf, vďaka ktorej zaručene očaria už na prvý pohľad. Schopnosť neustále sa zlepšovať a načúvať potrebám žien robí z Palette európsku jednotku vo farbách na vlasy . Navyše experti Schwarzkopf teraz vytvorili pre túto kolekciu farieb ešte účinnejšiu receptúru , ktorá je obohatená o Ultimate keratín. Ten ošetruje vlasy už počas farbenia a zároveň v nich ukotvuje vysoko intenzívne pigmenty pre maximálnu žiarivosť farby, silné a zdravo vyzerajúce vlasy - jednoducho nezabudnuteľné!

Nová receptúra Palette Intensive Color Creme s Ultimate keratínom Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa, zatiaľ čo zanecháva vlasy neuveriteľne hebké, jemné na dotyk a dokonale chránené pred vyblednutím. Keratín je prirodzenou zložkou vlasov, ktorá tvorí ochrannú vrstvu na ich povrchu. Ak je ochranná keratínová vrstva dostatočne hydratovaná zabraňuje štiepeniu a poškodeniu vlasov. Obalením vlasových vlákien dodatočnou vrstvou keratínu zvyšujeme ich odolnosť. Vlasy sú tak zdravšie zvnútra i navonok.

Nová a vylepšená kolekcia farieb Palette Intensive Color Creme tak ošetruje vlasy už počas farbenia a zanecháva ich silné a zdravo vyzerajúce s neuveriteľne oslnivým leskom. Viac ako 96% žien , ktoré nové Palette Intensive Color Creme vyskúšali, by značku odporučili svojej priateľke.

A to nie je všetko! Kolekcia teraz prináša aj šesť nových moderných odtieňov – tri oslnivé blond farby, ktoré sú túto sezónu neskutočne „in“ a tri sexy hnedé farby pre všetky vášnivé a zmyselné ženy. Dve z nových blond farieb – B12 Vanilkovoplavý a CV12 Ružovoplavý zosvetlia vlasy až do päť odtieňov. C8 Platinovoplavý odtieň ponúka 100% krytie šedín a úchvatnú platinovú blond farbu, vďaka ktorej zaručene vyniknete a zažiarite. Tri nové tmavšie odtiene – WN6 Čokoládovo karamelový, RN4 Čerešňovohnedý a W2 Tmavá čokoláda sú neodolateľne zmyselné, poskytujú 100% krytie šedín a vysoko intenzívny farebný výsledok.

Všetkých 31 odtieňov Palette Intensive Color Creme má nielen vynovenú a vylepšenú receptúru s Ultimate keratínom, ale aj nové obaly. V modernom šate na vás zaručene zapôsobia! Nájdete ich v obchodoch za odporúčanú predajnú cenu 3,68 €.