2. 6. 2014

Nová kolekcia Gloss Selection od Palette Color Shampoo

Žiarivá a šetrná farba Palette bez amoniaku, ktorá dodá vašim vlasom hviezdny lesk!

Nádherná farba plná lesku? Alebo ošetrujúca starostlivosť? Ženy už pri výbere farby na vlasy nemusia robiť kompromisy. Experti značky Palette – európskej jednotky vo farbách na vlasy – totiž vyvinuli jemnú a ošetrujúcu receptúru pre obľúbenú kolekciu Palette Color Shampoo. Zároveň prinášajú tri nové odtiene extra žiarivej Gloss Selection, ktoré vašim vlasom dodajú až do 60% viac lesku v porovnaní s neošetrenými vlasmi.

Ošetrujúca receptúra Palette Color Shampoo obohatená o vzácny arganový olej ošetruje vlasy, zatiaľ čo ich jemne farbí a prekrýva prvé šediny. Arganový olej je jeden z najvzácnejších a najcennejších olejov na svete. Získava sa z plodov arganovníka, ktorý rastie iba v niektorých regiónoch v Maroku. Berberské ženy už po stáročia využívajú tento vysoko výživný olej v tradičnej marockej medicíne.

Teraz je súčasťou receptúry Palette Color Shampoo, pretože je nielen bohatý na esenciálne mastné kyseliny, ale je taktiež nabitý vitamínom E, fenolmi a karotenoidmi. Tieto látky spoločne regenerujú a vyživujú suché a poškodené vlasy a zanechávajú ich pôvabné a prirodzene lesklé.

Palette Color Shampoo je špeciálne vyvinutý tak, aby počas farbenia nestekal z vlasov. Jeho použitie je preto rovnako ľahké ako použitie šampónu. Jednoducho ho naneste do vlhkých vlasov, nechajte pôsobiť 20 minút, následne zmyte a môžete sa tešiť z nádherne prirodzeného vzhľadu, ktorý vydrží až do 24 umytí.

Navyše farbiaci krém Palette Color Shampoo ošetruje vlasy od korienkov po končeky už počas farbenia a zanecháva ich úžasne jemné a neuveriteľne lesklé. Tento farbiaci krém bez obsahu amoniaku je navyše zmiešavaný s nízko koncentrovaným vyvíjačom, ktorý je omnoho jemnejší ako bežne používané vyvíjače. Je to neuveriteľné, no teraz môžete mať šetrné a jemné farbenie s extra žiarivým farebným výsledkom súčasne.

Či si už vlasy farbíte po prvý raz, aby ste zakryli prvé šediny, experimentujete s novými prirodzene vyzerajúcimi farbami alebo chcete len rozjasniť prirodzený tón vašich vlasov, Palette Color Shampoo je pre vás zaručene správnou voľbou. Ponuka je skutočne pestrá – vybrať si môžete zo šestnástich odtieňov od Perleťovoplavej až po Modročierny odtieň.

Kolekcia Palette Color Shampoo teraz navyše prináša nové odtiene Gloss Selection pre extra žiarivý oslnivý lesk. Tento rad pozostáva z troch neuveriteľne žiarivých odtieňov – 315 Perleťovoplavý, 218 Žiarivý jantárový a 341 Tmavočokoládový – pre prirodzené, zdravo vyzerajúce farby, ktoré dodajú vašim vlasom až do 60% viac lesku . Nájdete ich v obchodoch za odporúčanú cenu 3,29 €.