12. 6. 2014

Novinka od Syoss Styling: Syoss Invisible Hold Modelovacia pasta

Syoss Invisible Hold: extra silná a neviditeľná fixácia pre účes ako od kaderníka

Väčšina mužov i žien túži po prirodzene vyzerajúcom účese, ktorý si svoj tvar udrží po celý deň – a bude pritom dokonalý ako od kaderníka. Perfektný styling si teraz zvládnete vytvoriť aj v domácich podmienkach vďaka produktovému radu Syoss Invisible Hold. Jeho tajomstvo spočíva v inovatívnej receptúre s technológiou Invisible Hold, ktorá dodá vlasom extra silnú fixáciu bez toho, aby ich zaťažila a zanechala akékoľvek zvyšky. Lak na vlasy, gél a horúca novinka v podobe Syoss modelovacej pasty pomôžu naplniť všetky vaše stylingové túžby!

Aj prirodzený look potrebuje trochu dopomôcť k dokonalosti kvalitnými stylingovými prípravkami. Tie by mali byť nielen extra spevňujúce, ale najmä vo výslednom účese úplne neviditeľné. Veď zvyšky stylingových produktov vo vlasoch dokážu pokaziť aj ten najkrajší účes! Vysokoúčinné produkty Syoss Invisible Hold nezanechávajú vo vlasoch žiadne zvyšky, nezaťažujú ich, sú úplne neviditeľné, no zároveň poskytujú extra silnú fixáciu. S týmito stylingovými prípravkami profesionálnej kvality už nemusíte robiť kompromisy medzi účinnosťou a krásne prirodzeným lookom.

Ich tajomstvo spočíva v technológii Syoss Invisible Hold, ktorá funguje na báze transparentných polymérov. Tieto polyméry vlas rovnomerne pokryjú a po odparení prebytočnej vlhkosti za sebou zanechajú len tenký a neviditeľný film na povrchu vlasu. Vysokoúčinná receptúra laku na vlasy, gélu a modelovacej pasty umožňuje každému dosiahnuť profesionálny styling aj v domácich podmienkach – za cenu, ktorú si môžeme dovoliť. Strieborný dizajn produktov pôsobí dojmom profesionálnych prípravkov ako u kaderníka a napovedá, že vlasová kozmetika Syoss je používaná a vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi a stylistami.

Syoss Invisible Hold Micro-Fine Fixation Lak na vlasy

Ultraľahká receptúra obsahuje transparentné polyméry pre neviditeľnú fixáciu, ktorá vlasy nezaťažuje. Tento lak na vlasy spoľahlivo zafixuje každý styling bez toho, aby vo vlasoch zanechal zvyšky. Vďaka inovatívnemu rozprašovaču pokryje váš účes tenkou vrstvou laku a dodá mu silné spevnenie bez zlepenia.

Syoss Invisible Hold X-Treme Hold Gél na vlasy

Neviditeľný Syoss gél si určite zamilujú nielen ženy, ale aj muži. Špeciálna receptúra dodá každému účesu ultrasilné spevnenie a prirodzený look bez zanechania zvyškov vo vlasoch. Tento gél ponúka výrazne silnejšiu fixáciu než bežný „silný“ gél. 1

Novinka! Syoss Invisible Hold Modelovacia pasta

Prírodný včelí vosk a silné stylingové polyméry sa postarajú o neviditeľné spevnenie, ktoré môže byť premodelované aj počas dňa. Tento vysokoúčinný stylingový produkt dodá vlasom prirodzený look a vymodeluje účes bez zlepenia. Muži i ženy, ktorí milujú kreatívny štýl, budú Syoss modelovaciu pastu zbožňovať! Nová Syoss Invisible Hold Modelovacia pasta bude dostupná v obchodoch od júla 2014.

Syoss Invisible Hold Micro-Fine Fixation Lak na vlasy 300 ml 4,59 €
Syoss Invisible Hold X-Treme Hold Gél na vlasy 250 ml 4,59 €
Syoss Invisible Hold Modelovacia pasta 100 ml 5,29 €

1Zdroj: Syoss Research & Development, komparatívny test, 2013