25. 6. 2014

Predstavujeme nový rad produktov Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler

Regenerácia, hebkosť a hustota: dostaňte vlasy opäť do formy!

Trápia vás prejavy starnutia vlasov, ako lámavosť, strata objemu, suchosť či rednutie? Omlaďte svoju korunu krásy! Nielen zrelá pokožka si zaslúži byť rozmaznávaná špeciálnymi prípravkami vyvinutými pre jej individuálne potreby. S pribúdajúcim vekom si vyžadujú i naše vlasy ošetrenie výživnými produktmi určenými pre špecifické požiadavky vlasovej štruktúry. Regeneračný rad Hyaluron + Hair Filler od Gliss Kur obsahuje hyalurónový komplex, ktorý vlasy intenzívne regeneruje, zjemňuje, dodáva im viac hustoty a objemu a posilňuje ich až do 90%1.

Nielen pleť si vyžaduje ošetrenie kvalitnou kozmetikou vyvinutou pre jej špecifické potreby. Rovnako i naša koruna krásy potrebuje produkty určené špeciálne pre požiadavky vekom sa meniacej štruktúry vlasov. Vlasy vekom postupne strácajú svoju hustotu, jemnosť i pevnosť. Nový rad produktov Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler s technológiou mikro-keratínu a hyalurónovými derivátmi pôsobí v troch výnimočných krokoch, ktoré vlasy účinne regenerujú a dodávajú im viac jemnosti, hustoty a objemu. Receptúra preniká do vlasových buniek, zvnútra vypĺňa ich štruktúru a posilňuje vlasové vlákna. Vlasy tak opäť získavajú svoju stratenú silu a vyzerajú znovu krásne zdravo.2

Hviezdou tohto produktového radu je regeneračné sérum Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler, ktoré intenzívne posilňuje vlasy zvnútra. Výsledkom je okamžité zjemnenie, oživenie vlasov a zväčšenie ich objemu. Praktická aplikácia pipetou umožňuje presné a individuálne dávkovanie. Rozotrite si sérum v rukách a aplikujte na korienky i do dĺžok vlasov.

Šampón, kondicionér, expresný regeneračný kondicionér a hĺbková regeneračná maska z radu Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler boli špeciálne vyvinuté tak, aby sa navzájom dokonale dopĺňali a podporovali.

Nový rad produktov Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler bude dostupný v obchodoch od júla 2014 ako:

Gliss Kur Šampón Hyaluron + Hair Filler 250 ml 3,35€
Gliss Kur Šampón Hyaluron + Hair Filler 400 ml 4,73€
Gliss Kur Kondicionér Hyaluron + Hair Filler 200 ml 3,35€
Gliss Kur Expresný regeneračný kondicionér Hyaluron + Hair Filler 200 ml 4,02€
Gliss Kur Hĺbková regeneračná maska Hyaluron + Hair Filler 200 ml 4,99€
Gliss Kur Sérum Hyaluron + Hair Filler 60 ml 7,99€

1Pri používaní šampónu a masky/séra (v súvislosti so suchosťou vlasov), hodnotené 200 spotrebiteľmi.
2V súvislosti so suchosťou vlasov, hodnotené 200 spotrebiteľmi, pri použití šampónu, expresného regeneračného kondicionéru, hĺbkovej regeneračnej masky.