30. 7. 2014

Nový, vylepšený Silan

Objavte výhody aviváže s novým Silanom Classic

Nedávny prieskum spoločnosti Henkel ukázal, že Slováci milujú aviváž. Pri každom praní ju používajú až dve tretiny Slovákov a dokonca až 55% opýtaných respondentov používa aviváž častejšie ako v minulosti. Spoznajte aj vy výhody aviváže, akými sú rýchlejšie suchá bielizeň, ľahšie žehlenie, hebkosť textílií a v neposlednom rade dlhotrvajúca, krásna vôňa. S inovovaným radom aviváží Silan Classic od spoločnosti Henkel sa vám podarí prevoňať šatník na neuveriteľných osem týždňov.

Obletieť celý svet, užiť si letné prázdniny alebo nájsť si prácu snov – to všetko sa dá stihnúť napríklad za dlhých osem týždňov. S inovovaným zložením aviváží Silan Classic si navyše po celý ten čas vychutnáte svieži pocit čerstvo vypranej bielizne.
Silan Classic je obohatený o parfumové perly, ktoré uvoľňujú vôňu postupne. Kedykoľvek bielizňou pohnete, alebo sa jej len jednoducho dotknete, jednotlivé mikrokapsulky uvoľnia sviežu vôňu Silanu. Vďaka tomu si vaše oblečenie či posteľné obliečky udržia svoju sviežosť a vôňu neuveriteľných osem týždňov.

Nové aviváže Silan Classic s vylepšeným zložením prichádzajú na náš trh v novom dizajne s motívmi lúky posypanej kvetmi a letnej oblohy.

K dispozícii sú hneď tri varianty:

  • Silan Fresh Sky – modrý variant, ktorý dodá vášmu oblečeniu vôňu letného večera
  • Silan Morning Sun – žltý variant, vďaka ktorému váš šatník ovládne sviežosť letného rána
  • Silan Fresh Spring – zelený variant, ktorý zahalí vaše oblečenie do sviežej vône rozkvitnutej jarnej záhrady

Nový rad aviváží Silan Classic je dostupný vo viacerých veľkostiach. Odporúčané maloobchodné ceny sú: 2,69€ (1l), 4,99€ (2l) a 6,99€ (3l).