29. 9. 2014

Nová, vylepšená Schwarzkopf Color Mask

Hĺbková starostlivosť o vaše vlasy s ľahko nanášateľnou farbou Color Mask

Po minuloročnom predstavení trvácnej farby na vlasy v tégliku, Schwarzkopf opäť inovuje rad svojich produktov a ponúka zákazníčkam ešte intenzívnejšiu starostlivosť o svoje vlasy. Vylepšená Color Mask s obsahom bambuckého masla vlasom poskytne až o 30% viac hĺbkovej starostlivosti.1

Tajomstvo skryté v bambuckom masle

Bambucké maslo, pridané do vlasového kondicionéru Color Mask, používajú Afričanky ako tajnú zbraň pre krásne vlasy už po celé generácie. Je bohaté na vitamíny A a E, vďaka ktorým regeneruje poškodené vlasy a dodáva im vyváženú hydratáciu od korienkov až ku končekom. Nová receptúra chráni vlasy pred škodlivými voľnými radikálmi a pred nepriaznivým vplyvom počasia. Nemastná báza, ktorá nadbytočný olej rovnomerne vstrebáva do pokožky hlavy zabezpečí, aby vlasy nepôsobili ťažko, mastne či bez pocitu hebkosti. Aktívne aminoproteíny posilňujú vlasové vlákna, čím zanechávajú vaše vlasy hodvábne jemné a zároveň vitálne.

Výnimočnosť Color Mask od Schwarzkopf – ako jedinečnú inováciu vo forme farby na vlasy v tégliku - vysoko ocenili aj spotrebiteľky2.

91% žien potvrdilo pocit úžasne ošetrených vlasov!
90% žien potvrdilo, že sa farba ľahko nanáša a vôbec nesteká!
92% žien je presvedčených, že vďaka Color Mask získali ich vlasy intenzívne a krásne farby, ktoré vydržali aj po 4 týždňoch!

Jednoduché nanášanie

Najnovšia generácia farieb od Schwarzkopf sa vďaka krémovej konzistencii ľahko nanáša, ale zároveň dokonale farbí. Farbu stačí jednoducho premiešať v tégliku a následne ju aplikovať na vlasy ako klasickú vlasovú masku. Nanášanie je rýchle, farba nesteká a navyše vlasy ľahko rozčešete.

Široký výber žiarivých farieb

Color Mask od Schwarzkopf ponúka 18 luxusných, žiarivých odtieňov s vysokou trvácnosťou a stopercentným krytím šedín. Horúcou novinkou sú dva intenzívne zosvetľovače Krištálovoplavý a Platinovoplavý, ktoré zosvetlia vlasy až do 6 odtieňov a nový odtieň Plavá Champagne, ktorý vlasy krásne zafarbí.

Vylepšenú Color Mask nájdete už teraz v predajniach za 5,99€.

1 V porovnaní s nefarbenými vlasmi.
2 Test s 244 spotrebiteľkami.

Natálie Lorencová Henkel Corporate Communications Czech Republic, Slovakia, Hungary +420-220-101-116 natalie.lorencova@henkel.com Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky