29. 9. 2014

Nové Palette Deluxe Glamour Collection

Žiarivý jesenný look s novým radom Palette Deluxe Glamour Collection

Módne trendy tejto jesene opantali sofistikované teplé hnedé a medené odtiene. Inak tomu nie je ani vo farbách na vlasy. Ryšavé krásky ako Julianne Moore a Nicol Kidman žiaria na červených kobercov po celom svete. Teraz môžete byť hviezdami aj vy! Zmeňte sa na neodolateľnú divu vďaka novému radu farieb na vlasy Palette Deluxe Glamour Collection s podmanivými farebnými odtieňmi, ktoré dodajú vlasom oslnivý lesk a až do 30 percent viac starostlivosti*.

Palette Deluxe Glamour Collection prináša túto sezónu tri luxusné horúce odtiene, ktoré nenechajú vás ani vaše okolie chladnými.

Noblesný svetlomedený (370) – s týmto tónom medenej vzbudíte pozornosť, nech vkročíte kamkoľvek. Trendový teplý odtieň vyzerá prirodzene a vašim vlasom dodá oslnivý lesk.

Ohnivočervený (575) – intenzívny a sofistikovaný odtieň červenej vo vás rozhorí plameň, ktorý nezhasne.

Čokoládový (750) – bohatý a luxusný čokoládový odtieň dodá vašim vlasom nádych elegancie pre pocit krásy a dokonalosti.

*v porovnaní s neošetrenými vlasmi

Krása ukrytá v olejoch

Farby Palette Deluxe Glamour Collection s ošetrujúcou receptúrou sú obohatené o olejové sérum so siedmimi vzácnymi olejmi a obsahujú vysoko účinné farbiace pigmenty pre intenzívny farebný výsledok s perfektným krytím šedín. Vlasy zanechávajú krásne lesklé a luxusne žiarivé.

Ošetrujúca vlasová starostlivosť po farbení s olejovým sérom obsahuje milióny olejových kvapôčok, ktoré každý jeden vlas rozmaznajú a dodajú im až do 30 percent viac starostlivosti*. Sérum obsahuje olej z makadamových orechov, exotický marulový, vzácny arganový, sezamový, mandľový, olivový a marhuľový olej. Tieto vzácne poklady prírody premenia vaše nafarbené vlasy na zdravo vyzerajúcu korunu krásy, ktorú vám môže závidieť nejedná filmová hviezda.

Nový rad Palette Deluxe Glamour Collection je v predaji od septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 4,68€. K dispozícii majú spotrebiteľky celkovo na výber už z 22 žiarivých odtieňov luxusnej farby na vlasy Palette Deluxe.

*v porovnaní s tými neošetrenými

Natálie Lorencová Henkel Corporate Communications Czech Republic, Slovakia, Hungary +420-220-101-116 natalie.lorencova@henkel.com Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky