6. 10. 2014

Novinka Syoss Full Hair 5

Novinka Syoss Full Hair 5 – bohatý účes a objem v 5 dimenziách

Buďte túto jeseň in a vyrazte do ulíc s ležérnym účesom plným prirodzeného objemu. Vyskúšajte nový rad výrobkov Syoss Full Hair 5, ktoré im dodajú extra objem a tvar v 5 dimenziách. Vlasy budú ľahko upraviteľné a krásne lesklé. Šampón a kondicionér s keratínovým základom vylepšia celkovú kvalitu vašich vlasov, vyživia ich a odľahčia. Stylingové produkty v podobe penového tužidla a laku na vlasy vytvoria bohatý účes a dodajú mu spoľahlivú fixáciu.

Nie dve, nie tri, ale hneď päť dimenzií môžu mať vaše vlasy. Hustota, viditeľné zväčšenie objemu, sila, redukované vypadávanie1 vlasov a aktívna stimulácia korienkov - nový rad Syoss Full Hair 5 prináša komplexnú starostlivosť pre vlasy bez života a objemu. Šampón a kondicionér ošetria a vyživia každý jeden vlas bez toho, aby ho zaťažili. Už pri umývaní prebúdzajú zo spánku vlasové kutikuly a pridaním pantenolu posilňujú vlasy od korienkov až po končeky. Unikátna receptúra s ľahkosťou pozdvihne zabudnutú krásu vašich prameňov a dodá im bohatý objem, hustotu a silu.

Čerešnička v podobe stylingu

Aby ste si mohli vytvoriť dokonalý ležérny účes s prirodzeným objemom aj z jemných vlasov, siahnite po stylingových produktoch Syoss Full Hair 5. Podobne ako šampón a kondicionér z radu Syoss Full Hair 5 dodávajú vlasom päť dimenzií pre ich plnosť. Vďaka receptúre Salon Control System posilňujú vlasy po ich celej dĺžke a vytvárajú prirodzene viditeľný objem bez zaťaženia. S pomocou penového tužidla a laku na vlasy Syoss Full Hair 5 si vyčarujete bohatý, upravený účes s objemom, ktorý vydrží.

Ženy, ktoré túžia po profesionálnych výsledkov ako od kaderníka si novinky Syoss Full Hair 5 zamilujú skôr, ako narátajú do piatich.

Nový Syoss Full Hair 5 je dostupný v predajniach od septembra 2014.
Nezáväzne odporúčaná predajná cena
Syoss Full Hair 5 Šampón500 ml4,59€
Syoss Full Hair 5 Kondicionér 500 ml 4,59€
Syoss Full Hair 5 Penové tužidlo250 ml4,59€
Syoss Full Hair 5 Lak na vlasy300 ml4,59€

1 Vypadávanie vlasov spôsobené ich lámavosťou

Natálie Lorencová Henkel Corporate Communications Czech Republic, Slovakia, Hungary +420-220-101-116 natalie.lorencova@henkel.com Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky