5. 11. 2014

Novinka od Fa

Rozmaznajte svoju pokožku s novým radom Fa Yoghurt

Staroveká receptúra a viac než päťdesiat rokov skúseností značky Fa sa spojili v kozmetickom rade produktov Fa Yoghurt. Vyskúšajte ozdravné účinky jogurtu na vlastnej koži a obnovte tak flóru svojej pokožky pomocou jemných, ošetrujúcich prípravkov.

Blahodárne účinky jogurtu

Už celé tisícročia považuje ľudstvo jogurt za jednu z najzdravších a najosviežujúcej¬ších jedál. Údajne je vynálezom Prabulharov zo Strednej Ázie a existujú dôkazy o tom, že sa používa už celých 4 500 rokov. Okrem jeho osviežujúcej chuti si ho ľudia veľmi pochvaľujú aj kvôli jeho blahodarným účinkom na pokožku. Jogurt zanecháva pokožku jemnú a hebkú, navyše ju pomáha liečiť z rôznych neduhov, ako napríklad pri spálení od slnka.

Jogurtová kúra v kocke

Doprajte si teraz blahodárne účinky jogurtu aj pri sprchovaní. Vyskúšajte ošetrujúce sprchovacie gély, tuhé a tekuté mydlá z radu Fa Yoghurt, ktoré obohatia vašu pokožku o jogurtové proteíny. Vaša pokožka si vďaka nim udrží prirodzenú rovnováhu a bude krásne hebká. Na výber sa ponúka príjemná vôňa aloe vera alebo sladkastá vôňa mandlí v úplnej novinke Grécky jogurt.

Ošetrujúci rad Fa Yoghurt poskytuje starostlivosť a hydratáciu pre celé telo, a to v podobe:

  • Fa Yoghurt sprchovací gél (dostupný vo veľkostiach 250 ml alebo 400 ml): spája jemnú starostlivosť so sviežosťou pre celé telo.
  • Fa Yoghurt tuhé mydlo (100 g) a tekuté mydlo (300 ml): prinášajú jemnú starostlivosť pre ruky, pričom šetrne čistia citlivú pokožku a chránia ju pred vysúšaním.

Nový rad mydiel a sprchovacích krémov Fa Yoghurt je dostupný v predajniach od septembra 2014.

Nezáväzne odporúčaná predajná cena:

Fa Yoghurt sprchovací gél 250 ml 2,29€
Fa Yoghurt sprchovací gél 400 ml 2.99€
Fa Yoghurt tekuté mydlo 300 ml 2,29€
Fa Yoghurt tuhé mydlo 100 g 0,59€