10. 2. 2015

Novinky značky ULTÎME

Claudia Schiffer a dokonale krásne vlasy

Tajomstvo vždy upravených a krásnych blond vlasov Claudie Schiffer je vyzradené. O ich bezchybný vzhľad sa starajú produkty značky ULTÎME, na ktorých tvorbe sa sama podieľala. Nechajte si poradiť svetovou topmodelkou a vyskúšajte stylingové novinky značky styliste ULTÎME, produkty starostlivosti o vlasy essence ULTÎME Omega Repair alebo horúcu novinku – produkty essence ULTÎME Blond & Bright, špeciálne vytvorené pre blond vlasy.

Perfektný styling od Claudie Schiffer

Dokonalý účes, ktorý drží, je snom každej ženy. Vďaka výrobkom Schwarzkopf styliste ULTÎME môžete teraz svojim vlasom dopriať perfektný styling za každých okolností. Plážové vlny, objemná hriva či dokonale hladký vzhľad – s produktami styliste ULTÎME je to hračka. Ich tajomstvom je jedinečná micro-styler technológia. Mikromolekuly vytvárajú okolo vlasu jemný film, ktorý ich chráni a udržiava ich pôvodný tvar. A to bez nežiaduceho zlepenia.

Snahou docieliť dokonalý účes trávia ženy pred zrkadlom neraz celé hodiny. Napriek vynaloženému úsiliu majú vlasy tendenciu po čase „spľasnúť“ a stratiť svoj želaný tvar. S výrobkami styliste ULTÎME Amino-Q Hold sa toho ale obávať nemusíte. Lak na vlasy a tužidlo obsahujú účinné amino-aktívne látky, ktoré pomáhajú vlasy regenerovať a zároveň im dodajú maximálnu silu a fixáciu. Váš účes tak vydrží za každých podmienok. Nezničí ho ani tanečné tempo na parkete.

Pre očarujúce plážové vlny vyskúšajte ozdravné účinky morskej soli s novým tvarovacím sprejom styliste ULTÎME Salt Beach Look. Dokonale hladký účes naopak získate aplikovaním uhladzujúceho spreja styliste ULTÎME Satin Frizz Control. A pre vlasy s objemom budú tým pravým pre vás produkty z radu styliste ULTÎME Biotin+ Volume, ktorý obsahuje lak na vlasy, penové tužidlo a suflé. Vašim vlasom dodajú požadovaný objem od korienkov až ku končekom.
A na záver nezabudnite na oslnivú bodku v podobe laku na vlasy s tekutými kryštálmi styliste ULTIME Crystal Shine, ktorý vlasy ozdobí jemnými odleskmi až na 24 hodín.


Pre vašu dokonalú blond farbu

Túžite aj vy po krásnej blond hrive ako má Claudia Schiffer? Nechajte sa inšpirovať známou topmodelkou a vyskúšajte produkty z nového radu essence ULTÎME Blond & Bright, ktoré boli špeciálne vytvorené pre starostlivosť o blond vlasy.

K dispozícii je kondicionér a šampón (pre intenzívnejší a luxusný lesk), zosvetľujúci sprej s receptúrou s peroxidmi a citrusovým olejom na zosvetlenie matných a fádnych blond vlasov až do dvoch odtieňov a maska na vlasy, ktorá vlasy vyživuje a vďaka obsahu modrých pigmentov neutralizuje nežiaduce žlté tóny. Používaním vlasových výrobkov nového luxusného radu essence ULTÎME Blond & Bright bude vaša koruna krásy nielen zdravá, no navyše získa nádherný svetlý odtieň.

Zbohom zničené vlasy

Najmä v zime je nevyhnutnosťou venovať vlasom špeciálnu starostlivosť. Mráz, časté fénovanie a nosenie čiapok nikomu na kráse určite nepridávajú. Výsledkom bývajú častokrát rozštiepené končeky a vlasy bez lesku. Vhodne zvolenou starostlivosťou ale môžete predísť katastrofe a udržať si vlasy krásne počas celej zimy. Vyskúšajte horúcu novinku z radu essence ULTÎME Omega Repair – regeneračné sérum a doprajte svojim vlasom potrebnú vzpruhu. Stačí len pár kvapiek séra a želaný výsledok sa dostaví už o 30 sekúnd. Revolučné sérum, na ktorého vývoji sa podieľala aj samotná Claudia Schiffer, dodá vlasom stratenú krásu.

Dokonalé blond vlasy Claudie Schiffer sú neodmysliteľnou súčasťou modelkinho imidžu a jej dlhoročné modelingové skúsenosti boli aj tentokrát neoceniteľným prínosom pri vývoji ideálnych stylingových a ošetrujúcich produktov ULTÎME. Vďaka rozšíreniu značky o novinky roku 2015 tak produkty ULTÎME dokážu uspokojiť všetky náročné potreby starostlivosti nielen o blond vlasy. Doprajte aj vy svojim vlasom dokonalú starostlivosť a cíťte sa ako hviezda svetových mól.

Novinky značky ULTÎME sú dostupné od januára 2015

styliste ULTÎME – výnimočný styling pre dokonalé účesy:
Schwarzkopf styliste ULTÎME Amino-Q Hold lak na vlasy 300 ml 5,49 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Amino-Q Hold tužidlo 200 ml 5,49 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Biotin+ Volume lak na vlasy 300 ml 5,49 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Biotin+ Volume penové tužidlo 200 ml 5,49 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Biotin+ Volume suflé 100 ml 6,99 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Crystal Shine lak na vlasy 200 ml 5,49 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Salt Beach Look tvarovací sprej 200 ml 6,99 €
Schwarzkopf styliste ULTÎME Satin Frizz Control uhladzujúci sprej 200 ml 6,99 €

Novinky essence ULTÎME:
Schwarzkopf essence ULTÎME Blond & Bright šampón 250 ml 5,49 €
Schwarzkopf essence ULTÎME Blond & Bright kondicionér 250 ml 5,49 €
Schwarzkopf essence ULTÎME Blond & Bright zosvetľujúci sprej 100 ml 6,99 €
Schwarzkopf essence ULTÎME Blond & Bright maska 200 ml 5,49 €
Schwarzkopf essence ULTÎME Omega Repair regeneračné sérum 50 ml 8,99 €


Dôležité upozornenie: Fotografie Claudie Schiffer môžu byť použité v printových médiách a online S VÝNIMKOU SOCIÁLNYCH SIETÍ! Ďakujeme za rešpektovanie tejto výnimky.  

Claudia Schiffer Schwarzkopf styliste ULTÎME - BIG HAIR

Claudia Schiffer Schwarzkopf styliste ULTÎME - CREATIVE

Schwarzkopf styliste ULTÎME Biotin+ Volume lak na vlasy

Schwarzkopf styliste ULTÎME Biotin+ Volume penové tužidlo

Schwarzkopf styliste ULTÎME Salt Beach Look tvarovací sprej

Schwarzkopf essence ULTÎME Blond & Bright zosvetľujúci sprej

Schwarzkopf essence ULTÎME Blond & Bright zosvetľujúci sprej

Schwarzkopf essence ULTÎME Omega Repair regeneračné sérum