10. 2. 2015

Novinky značky Syoss

Inovatívne novinky od Syoss – zbohom lupiny a vysušené vlasy

Zabudnite na podráždenú pokožku, svrbenie hlavy a lupiny. Odborník na starostlivosť o vlasy Syoss prichádza s inovatívnou novinkou v podobe 2 šampónov, ktoré zjemnia pokožku hlavy, zbavia vás lupín a predídu ich tvorbe až po dobu do 8 týždňov.1

Nový rad produktov prináša značka Syoss i v oblasti olejovej starostlivosti o vlasy, teraz až s desaťnásobne vyššou koncentráciou olejov.2 Aj extrémne suché vlasy získajú so Syoss Supreme Selection Oleo Rich bohatý lesk, úžasnú poddajnosť a výnimočnú pružnosť.

Stop lupinám
Zdravé, lesklé a krásne vlasy sú snom každého z nás. Kľúčom k úspechu je správna starostlivosť. Väčšina žien však pri ošetrovaní vlasov zanedbáva pokožku hlavy, ktorá je zaťažená prinajmenšom v rovnakej miere ako vlasy samotné. Dlhodobé podráždenie pokožky je pritom vec mimoriadne nebezpečná. Jeho priamym dôsledkom je tvorba neželaných lupín. O tom, že sa tento problém týka mnohých, svedčia i štatistiky. Približne 43% spotrebiteľov sa sťažuje na svrbenie podráždenej pokožky a až jedna zo štyroch žien dokonca trpí lupinami.3

Syoss teraz prináša revolučné riešenie v podobe šampónov Syoss Anti-Dandruff Platinum so systémom Platinum Standard Zn-Pyrithion. Šampóny Syoss Anti-Dandruff Platinum sú dostupné hneď v dvoch variantoch – Extreme a Anti-Grease, špeciálne vyvinutom pre mastné vlasy. Jedinečná inovatívna receptúra upokojí podráždenú pokožku hlavy a odstráni až do 100% lupín, pričom zároveň chráni pred ich návratom až po dobu 8 týždňov.4 Ďalším bonusom je príjemná grapefruitová alebo mätová vôňa pre dlhotrvajúci svieži pocit čerstvo umytých vlasov.

Výživná olejová kúra pre vaše vlasy
Olejová starostlivosť je jedným z najdôležitejších megatrendov v oblasti starostlivosti o krásu za posledné desaťročie. Pre suché vlasy bez života a lesku Syoss spolu s profesionálnymi kaderníkmi vyvinul nový rad Syoss Supreme Selection Oleo Rich. Ponúka tak ešte intenzívnejšiu a výnimočne hĺbkovú vyživujúcu starostlivosť aj pre tie najsuchšie vlasy, denne skúšané stresom a hektickým moderným životom, a to všetko bez ich zbytočného zaťaženia.

Produkty z radu Syoss Supreme Selection Oleo Rich navrátia vlasom bez života nádherný lesk, výnimočnú pružnosť a poddajnosť. Doprajte svojej korune krásy komplexnú olejovú starostlivosť v podobe šampónu, kondicionéra a krémovej masky, teraz až s 10-násobne väčšou koncentráciou oleja. Budete sa cítiť akoby ste práve navštívili kadernícky salón. Navyše, vďaka unikátnej technológii Micro-Emulsion, ktorá jemné kvapky oleja vo vlasoch rovnomerne rozdelí, budú vaše vlasy vyživované bez ich zaťaženia.

Produkty Syoss Supreme Selection Oleo Rich a Syoss Anti-Dandruff sú dostupné v predajniach od januára 2015.

Nezáväzne odporučená cena
Šampón Syoss Supreme Selection Oleo Rich 250 ml 4,59€
Kondicionér Syoss Supreme Selection Oleo Rich 250ml 4,59€
Maska Syoss Supreme Selection Oleo Rich 200 ml 5,49€
Šampón Syoss Anti- Dandruff Platin Control 100 Extrem 500 ml 4,59€
Šampón Syoss Anti- Dandruff Platin Control 100 Anti Grease 500 ml 4,59€

1Pri pravidelnom používaní po dobu 6 týždňov
2V porovnaní so Syoss Oleo Intense
3Popredná agentúra na prieskum trhu, štúdia Beauty Care Women 2012
4Pri pravidelnom používaní po dobu 6 týždňov