11. 3. 2015  Bratislava

Novinky na Bref

Čistota a sviežosť s neodolateľnou vôňou levandule

Dokonalá hygienická čistota pre vašu toaletu teraz aj s omamnou vôňou levandule – spoločnosť Henkel Slovensko rozširuje obľúbený rad tuhých WC blokov o nový Bref Power Aktiv Lavender. Novinka v tvare obľúbených guličiek obsahuje osvedčené aktívne prvky, akými sú: čistiaca pena, zložka proti vodnému kameňu a efektívne otvory v závesnom košíčku. Vašu WC misu navyše tentokrát osvieži vôňou levanduľových polí Stredomoria.

Obľúbený WC blok
Tuhý WC blok Bref Power Aktiv v tvare štyroch guľôčok čistí misu vašej toalety doslova s každým spláchnutím. Jeho jedinečná receptúra v sebe skrýva štyri funkcie, ktoré vašej toalete dodajú hygienickú čistotu, dokonalú čistiacu penu, ochránia ju pred vodným kameňom a navyše poskytnú vášmu WC nádhernú dlhotrvajúcu sviežosť.

„Originálne dizajnový WC blok Bref Power Aktiv je od svojho uvedenia na trh v roku 2010 zákazníkmi veľmi obľúbený produkt. Spotrebitelia uprednostňujú nielen jeho účinné zloženie ale i jeho tvar. Vďaka svojej dostatočnej dĺžke totižto pokryje väčšiu časť WC misy a prispôsobí sa tak aj v atypických toaletách,“ vysvetľuje Jana Očadlíková, manažérka marketingu divízie Pracie a čistiace prostriedky Henkel Slovensko.

Teraz aj s vôňou levandule
Obľúbený čistiaci WC blok si teraz môžete kúpiť aj v novom variante s vôňou levandule – Bref Power Aktiv Lavender. Táto mimoriadne vyhľadávaná, omamná aróma tak už nie je len súčasťou parfémov a rôznych druhov kozmetiky, ale aj vašej toalety.

Nový Bref Power Aktiv Lavender osvieži vašu toaletu vôňou tejto nezameniteľnej rastliny, ktorá je známa svojimi aromatickými a liečivými účinkami. Používa sa už od pradávna k upokojeniu, na kozmetické účely alebo s cieľom naladiť dobrú atmosféru. Čo je v dnešnej hektickej dobe viac ako vítané. Nechajte sa aj vy pohltiť týmto trendom. S novinkou Bref Power Aktiv Lavender sa nezameniteľná vôňa francúzskeho Provence stane súčasťou aj vášho domova.

Nový WC blok Bref Power Aktiv Lavender sa na pultoch obchodov objaví od druhej polovice marca 2015. Jeho odporúčaná maloobchodná cena je 1,99 EUR.