27. 3. 2015

Novinky značky Syoss

So Syoss vaše farbené vlasy zažiaria

Doprajte svojim farbeným vlasom intenzívnu a dlhotrvácnu farbu, bezchybný styling a potrebnú starostlivosť. Vďaka novinkám značky Syoss je to teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Vyskúšajte nové odtiene Syoss Vibrant Colors, vďaka ktorým aj tmavovlásky dosiahnu vytúženú žiarivú farbu. Aby vaše farbené vlasy žiarili ako čerstvo nafarbené čo najdlhšie, použite ošetrujúce produkty z radu Syoss Color Luminance & Protect. Vaše vlasy ochránia pred vymytím farby až po dobu 10 týždňov. Finálny styling zverte laku na vlasy a tužidlu Syoss Color Protect, ktoré sú špeciálne určené na farbené vlasy. Váš dokonalý účes tak vydrží až 48 hodín.

Oživenie pre vaše tmavé vlasy

Túžite po svetlejšom odtieni a výraznejšej farbe? Teraz môžete svojim tmavým vlasom dopriať ten správny nádych vďaka novým štýlovým farbám z radu Syoss Vibrant Colors. Inovatívna receptúra, vyvinutá a testovaná profesionálnymi kaderníkmi, vaše vlasy v jednom kroku zosvetlí aj zafarbí.

Na výber sa ponúkajú hneď tri žiarivé odtiene s obsahom červených, hnedých a medených pigmentových častíc: šarlátovo červená, jantárová hnedá a oslňujúca medená. Vysoko účinný pigmentový mix preniká hlboko do vlasového vlákna, čím vlasy zosvetlí až o tri odtiene. Vaša koruna krásy tak získa intenzívnu dlhotrvácnu farbu a bude sa žiarivo lesknúť.

Farbením to nekončí

Kľúčom k dlhodobo žiarivej farbe vlasov je nielen vhodne zvolená farba na vlasy, ale aj správna starostlivosť. Pravidlom číslo jeden je používanie prípravkov, ktoré sú špeciálne určené na farbené vlasy. Iba tak si udržíte požadovaný odtieň čo najdlhšie.

Doprajte teraz svojim vlasom komplexnú starostlivosť, vďaka ktorej nestratia lesk a žiarivý odtieň až neuveriteľných 10 týždňov. S inovovaným radom Syoss Color Luminance & Protect sa farba vymýva pomalšie a ostane dlhšie intenzívna. Vylepšená receptúra obsiahnutá v šampóne, kondicionéri a kúre vaše vlasy ošetrí, rozmazná, no zároveň nádherne rozžiari.

Na záver perfektný styling

Okrem správnej starostlivosti o vlasy netreba zabúdať ani na ich perfektný styling. S novým radom stylingových prípravkov Syoss Color Protect, s inovatívnou technológiou Color Lamination, budú vaše farbené vlasy vždy perfektne upravené a očarujúco lesklé. A nemusíte sa obávať ani vlhkosti či škodlivosti UV žiarenia. Či už sa chystáte užiť si zimné mesiace na horskej chate, alebo plánujete odletieť za teplom, lak a penové tužidlo z radu Syoss Color Protect by vo vašej kozmetickej výbave nemali nikdy chýbať.

Nový lak Syoss Color Protect dodá vašim vlasom fixáciu až na 48 hodín a navyše ich krásne rozžiari. Špeciálna receptúra zabráni ich zlepeniu, vaše vlasy tak získajú objem, no zároveň si zachovajú svoj prirodzený vzhľad.

Penové tužidlo Syoss Color Protect vlasy ochráni pred nepriaznivými účinkami fénovania. Navyše, jeho použitím budú vlasy pružné a ľahko ich rozčešete. A vaše farbené vlasy môžu zažiariť.

Nové intenzívne odtiene z radu Syoss Vibrant Colors sú dostupné v predajniach od januára 2015.

Nezáväzne odporúčaná predajná cena
Syoss Vibrant Colors šarlátovo červená 50 ml - 4,59€
Syoss Vibrant Colors jantárovo hnedá 50 ml - 4,59€
Syoss Vibrant Colors oslňujúca medená 50ml - 4,59€

Nový rad Syoss Color Luminance & Protect je dostupný v predajniach od januára 2015.

Nezáväzne odporúčaná predajná cena
Syoss Color Luminance & Protect Šampón 500 ml - 4,59€
Syoss Color Luminance & Protect Šampón 300 ml - 3,29€
Syoss Color Luminance & Protect Kondicionér 500 ml - 4,59€
Syoss Color Luminance & Protect Kondicionér 300 ml - 3,29€
Syoss Color Luminance & Protect Kúra na vlasy 200 ml - 4,59€
Syoss Color Protect Penové tužidlo 250 ml - 4,59€
Syoss Color Protect Lak na vlasy 300 ml - 4,59€