2. 7. 2015

Letné novinky od Syoss

Novinky od Syoss – dovolenka pre vaše vlasy

Počas horúceho leta si aj vaše vlasy žiadajú mimoriadnu starostlivosť ako v luxusnom dovolenkovom rezorte. S novým regeneračným radom Syoss Renew 7 už nemusíte vyberať vlasovú starostlivosť určenú špeciálne na jeden problém – Syoss Renew 7 vašim vlasom poskytne 1 spoľahlivé riešenie až na 7 najčastejších problémov s vlasmi. Pokiaľ túžite po novej farbe vlasov, objavte rad zosvetľovačov značky Syoss, ktoré vám umožnia prejsť z tmavej farby vlasov na svetlú blond v jednom kroku. Ak však preferujete gaštanovú alebo čokoládovo hnedú farbu vlasov, nové odtiene Syoss Oleo Intense budú tými pravými pre vás.

Syoss Renew 7 – 7 problémov, 1 riešenie

Bez lesku, suché alebo mastné, krehké a ľahko sa lámajúce – to sú niektoré z najčastejších problémov s vlasmi, ktoré väčšinou prichádzajú minimálne „vo dvojici“. V priemere nás totiž trápi 2.4%1 aj týchto problémov.

Okrem toho vlasy s pribúdajúcim vekom takisto starnú. Vonkajšie vplyvy ako slnko, fénovanie, prípravky na farbenie vlasov a mechanické namáhanie tento proces urýchľujú. Vlasy tak strácajú dôležité bielkoviny, najmä keratín, ktorý tvorí až 90% každého vlasu. So stratou keratínu stráca vlas na svojej sile i kráse, čo vedie k štiepeniu končekov, strate objemu alebo nepoddajnosti vlasov. Nová technológia od Syoss je obohatená o serín, aminokyselinu, ktorá je prirodzenou súčasťou vlasu. Unikátna kombinácia jednotlivých zložiek dodá vlasom stratené proteíny a ošetrí ich v 7 dimenziách - proti suchým vlasom, lámavosti, rozštiepeným končekom, strate pevnosti, nepoddajným vlasom, zauzleniu a matnému vzhľadu.  Ošetrí zničené vlasy a vyplní na ich povrchu aj tie najmenšie póry a trhlinky. Pre vlasy „ako nové.“

Zosvetľovače od Syoss – pre farbu vlasov, za ktorou sa každý otočí

Vedeli ste, že na svete je oveľa viac tmavovlasých ľudí než tých s prirodzenými blond vlasmi? Za žiarivou a lesklou blond farbou sa preto rád otočí každý. S novými zosvetľovačmi od Syoss môžu byť dokonca aj tmavé vlasy zosvetlené až do 9 odtieňov v jedinom kroku. Nový Syoss Platinový zosvetľovač 13-5 je toho príkladom. Tento odtieň s vyživujúcim olejom vám dodá skvelý pocit žiarivých blond vlasov ako od kaderníka. A to všetko bez stopy nežiaducich žltých tónov. Obsahuje vlasovú masku s platinovými pigmentmi pre chladný, popolavý farebný výsledok.

Navyše nová, vylepšená receptúra obsahujúca 10% oleja vo vyvíjajúcom mlieku,  dodá vlasom mimoriadnu výživu. Zosvetľovače Syoss boli navrhnuté a testované kaderníkmi, pre dosiahnutie perfektného blond výsledku aj pri farbení doma.

Syoss Oleo Intense – pre neodolateľné a žiarové odlesky

Neodolateľné živé farby a žiarivé  odlesky - to vašim vlasom poskytnú trendy odtiene  Syoss Oleo Intense. Súčasťou Syoss Oleo Intense je teraz aj nová, vylepšená receptúra na báze oleja, ktorá zabezpečí vlasom až o 50%2 viac starostlivosti a o 90%3 viac lesku. Vďaka olejovej receptúre farebné pigmenty preniknú hlboko do vlasovej kôry pre neuveriteľne intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu.Obsahujú vylepšenú receptúru vo farbiacom kréme a aktivujúcu olejovú zložku bez pridaného amoniaku.

Syoss Oleo Intense teraz prichádza v dvoch nových odtieňoch – Žiarivý červený gaštan z kolekcie Glowing Coppers a Čokoládovo hnedý z kolekcie hnedých odtieňov.


Žiarivý červený gaštan z kolekcie Glowing Coppers s intenzívnou receptúrou pre žiarivé medené odtiene dodá vašim vlasom intenzívny červeno-gaštanový odtieň s medenými odleskami, ktorý vaše vlasy krásne rozžiari.

Podmanivý čokoládovo hnedý z kolekcie hnedých odtieňov pripomína kúsky sladkej čokolády. Tento odtieň je inšpirovaný trendmi prehliadkových mól, ktorým v tomto roku dominovali práve modelky s hnedými tónmi vlasov.

Je len na vás, ktorý odtieň si vyberiete, vďaka novým odtieňom farieb Syoss Oleo Intense budú vaše vlasy krásne a plné lesku.
 
Syoss Renew 7 šampón, kondicionér a kúru nájdete vo vašich obchodoch od júla. Zosvetľovače Syoss a Syoss Oleo Intense nájdete už teraz vo vašich obchodoch.

Syoss Renew 7, šampón 500 ml - 4,59 €
Syoss Renew 7, kondicionér 500 ml - 4,59 €
Syoss Renew 7, kúra 250 ml - 4,59 €
13-5 Platinový zosvetľovač - 4,99 €
13-0 Ultra zosvetľovač - 4,99 €
12-0 Intenzívny zosvetľovač - 4,99 €
Syoss Oleo Intense,  žiarivý červený gaštan 5-77 - 5,49 €

1 Popredné agentúry pre prieskum trhu, Beauty Care v kategórii Ženy, 2012.
2 V porovnaní so základný radom farieb Syoss.
3 V porovnaní s neošetrenými vlasmi.
* Nezáväzne odporúčaná cena