9. 7. 2015  Bratislava

Limitovaná edícia Somat GOLD Micro Active

Najúčinnejšie tablety Somat Gold získali zlatý obal

Zlato je odjakživa symbolom úspechu, prestíže a prvenstva. Preto sa jednotka na trhu Somat GOLD Micro Active inšpirovala drahým kovom víťazov a prichádza v limitovanom zlatom obale. Podľa testov najúčinnejšie tablety do umývačky na slovenskom trhu1 vás zbavia nielen únavného drhnutia riadu, ale aj zdĺhavého namáčania pred samotným umývaním. Vďaka ich jedinečnej receptúre preniknú milióny aktívnych mikročastíc hlboko do zaschnutých nečistôt a rozpustia aj ťažko odstrániteľné zvyšky jedál.

Vysoko účinné Somat GOLD tablety do umývačky dbajú na čistotu a dokonalý lesk vášho riadu. Ich posilnené zloženie si hravo poradí so zvyškami škrobu napríklad od zemiakov alebo ryže, rovnako tak zatočí s ťažko umývateľnými  škvrnami od čaju. A to všetko bez predchádzajúceho namáčania.

Tablety Somat GOLD Micro Active sú multifunkčným riešením do vašej umývačky. Obsahujú všetky najmodernejšie funkcie pre účinné umývanie a ochranu riadu i samotnej umývačky:

  • Aktivátor namáčania,
  • Funkcia soli a oplachovača,
  • Ochrana umývačky pred vodným kameňom,
  • Ochrana pred trvalým zakalením skla,
  • Funkcia pre lesk nerezového riadu alebo príboru.


Balenie 22 tabliet Somat GOLD Micro Active je k dispozícii vo vašich predajniach za odporúčanú maloobchodnú cenu 7,99€, balenie 44 tabliet za odporúčanú maloobchodnú cenu 13,99€ a mega-pack balenie 66 tabliet za odporúčanú maloobchodnú cenu 17,99€.


1Zdroj: Tensioconsult podľa metódy IKW Standard, máj 2015.