19. 8. 2015  Bratislava

Svieže novinky v avivážach Silan

Osem týždňov ešte intenzívnejšej sviežosti od Silanu*

Doprajte svojmu šatníku nežné a voňavé pohladenie s avivážami značky Silan. Opojné kvetinové vône a jedinečná receptúra si vás jednoducho získajú. Preneste sa do nádherných záhrad – s inovatívnymi avivážami Silan Classic a Aromatherapy sa vám to podarí v pohodlí domova.  Jednotka na trhu1, značka Silan, prináša vašej bielizni ešte intenzívnejšiu sviežosť, ktorá vydrží po dobu neuveriteľných osem týždňov. Navyše, teraz je Silan koncentrovanejší, v každom litri aviváže je obsiahnutých  33 dávok.

Nové zloženie Fresh Active rady Silan Classic, najobľúbenejšia značka aviváže na Slovensku, predstavuje novú generáciu parfumovaných kapsúl v úplne novom rozmere s mimoriadne dlhotrvajúcou sviežosťou. Kedykoľvek sa pohnete alebo dotknete svojich šiat, kapsula sa aktivuje a uvoľní sa intenzívna svieža vôňa. Nové prevedenie kapsúl vychádza z dlhodobých laboratórnych skúseností s pracími prostriedkami a zaručuje uvoľňovanie intenzívnej vône vo všetkých fázach - od čerstvo vypranej bielizne práve vytiahnutej z práčky, počas nosenia a aj pri dlhodobom uskladnení v skrini.

Nové zloženie dodá vašej bielizni neuveriteľnú mäkkosť, takže vaše obľúbené uteráky, obliečky a šaty budú nielen krásne a intenzívne voňať, ale budú na dotyk aj dokonale hebké.

Svieži dizajn

Vylepšené zloženie novej rady Silan Classic sa objaví v novom modernom dizajne:

 • Silan Fresh Sky  –  ponúka sviežosť jasnej modrej letnej oblohy
 • Silan Morning Sun – zachytáva okamih nového dňa s prebúdzajúcim sa slnkom
 • Silan Fresh Spring  – prináša sviežu vôňu jarnej záhrady


To ale nie je všetko! Zároveň popri zloženiu Silanu Classic odborníci firmy Henkel zdokonalili aj  opojný rad Silan Aromatherapy, ktorý tiež prichádza s vylepšeným zložením Fresh Active –   s novým rozmerom dlhotrvajúcej a intenzívnejšej relaxačnej vône, ktorá vydrží až osem týždňov. Vôňa levandule, ruží a exotických orchideí vás prenesie do rozprávkového sveta.

Inovovaná kolekcia Silan Aromatherapy ponúka päť opojných vôní:

 • Silan Secrets of Relaxation  – vôňa levandule a gardénie pre uvoľnenie vašich zmyslov
 • Silan Secrets of Sensuality – vôňa pomarančovníkov a ruží prebudí vašu zmyselnosť
 • Silan Secrets of Wellbeing  –vôňa mandarínky a jazmínu
 • Silan Secrets of Imagination – vôňa čerstvého citrusového oleja a sladkej vanilky
 • Silan Secrets of Balance  – vôňa orchideí


Nové vylepšené kolekcie značky Silan, vychádzajúce z dlhoročných skúseností,  posúvajú sviežosť na úplne novú úroveň. Sľubujú mimoriadny a dlhotrvajúci zážitok z voňavej bielizne, ktorý si teraz môžete vychutnávať až 8 týždňov!

Nové vylepšené rady Silan Classic a Aromatherapy sú k dispozícii od augusta 2015 za cenu 2,69 € (1l), 4,99 € (2l), 6,99 € (3l).

Rada Silan Pure&Natural zostáva bez zmeny:

 • Silan Pure&Natural Iris
 • Silan Pure&Natural Jasmine
 • Silan Pure&Natural Lavender


*Osem týždňov sviežej vône pri uložení v skrini potvrdila CTTN. Efekt kapsúl.
1Obrat v hodnote, AC Nielsen, 1-6/2015