24. 8. 2015

Letné novinky Fa Oriental Moments & Fa Men Dark Passion

Vôňa Orientu v letných novinkách od Fa

Nechajte sa unášať na vlnách exotiky s novinkami značky Fa inšpirovanými vôňami ďalekých krajín. Kolekcia Fa Oriental Moments prichádza v podmanivej vôni santalového dreva a púštnej ruže. Na zmyselný zážitok z každodennej starostlivosti sa môžu tešiť aj páni s kolekciou Fa Men Dark Passion.

Zažite exotický Orient s Fa Oriental Moments

Dotyk letného vánku s nezameniteľnou vôňou – také sú Fa Oriental Moments inšpirované Orientom. Kolekcia Fa Oriental Moments pozostáva zo sprchovacieho gélu, dezodorantu, tekutého a tuhého mydla s vôňou púštnej ruže a santalového dreva. Santalové drevo sa vyznačuje typickou drevitou a sexi vôňou, kým púštna ruža mu dodáva nádych kvetinového parfumu. S kombináciou aróm santalového dreva a púštnej ruže si v pohodlí domova vytvoríte súkromný wellness. Vyživujúci sprchovací gél a mydlá stimulujú zmysly a vytvárajú priam tajomnú atmosféru. Dermatologicky testované dezodoranty poskytujú až 48-hodinovú sviežosť a ochranu pred bielymi škvrnami na oblečení a na pokožke.

Fa Men Dark Passion navrhnuté pre mužov

Orientálny, vášnivý, mužný – taký je nový rad starostlivosti od Fa mužov inšpirovaný najnovšími trendmi v pánskych vôňach. Tajomstvo nového radu Fa Men Dark Passion  tkvie v jeho hlavnej prísade – v santalovom dreve, ktoré je zároveň aj prírodné afrodiziakum. S vôňou santalového dreva, pižma a citrusu prináša Fa Men Dark Passion nový rozmer starostlivosti o pokožku a v kombinácií s vanilkou, cédrovým drevom, muškátovým orieškom, či škoricou dokonale prebudí vaše zmysly. Dezodoranty poskytujú dokonalú sviežosť a účinnú ochranu pred telesným pachom po dobu 48 hodín. Sprchovací gél na telo aj vlasy a voda po holení zjemňujú pokožku a dodávajú jej maximálnu hydratáciu po celý deň.

Novinky Fa Oriental Moments a Fa Men Dark Passion nájdete už teraz vo vašich obchodoch.  

Názov výrobkuObsahCena*
Fa Oriental Moments, deospray150 ml2,65€
Fa Oriental Moments, sprchovací gél

250 ml / 400 ml

2,29€ / 2,99€

Fa Oriental Moments, tekuté mydlo300 ml2,29€
Fa Oriental Moments, tuhé mydlo100 g0,57€

Názov výrobkuObsahCena*
Fa Men Dark Passion, deospray150 ml2,65€
Fa Men Dark Passion, roll-on50ml2,65€
Fa Men Dark Passion, deo stick50ml2,65€
Fa Men Dark Passion, sprchovací gél

250 ml / 400 ml

2,29€ / 2,99€

Fa Men Dark Passion, voda po holení100 ml5,54€


 
*Nezáväzne odporúčaná cena