16. 10. 2015

Novinky od Palette Deluxe

Objavte tajomstvo nových farieb na vlasy Palette Deluxe obohatených o vzácny zlatý olejový elixír

Ženy si chránia svoje vlasy ako ten najväčší poklad. Starajú sa o ne a rozmaznávajú ich s láskou a potešením. Vďaka vynovenej kolekcii farieb na vlasy Palette Deluxe so zlatým olejovým elixírom si môže každá žena užívať tajomstvo neuveriteľne bohatej farby a objaviť ohromujúcu starostlivosť s väčším leskom až o 30%*.

Nový vylepšený farbiaci krém z kolekcie Palette Deluxe prenikne do hĺbky vlasových vlákien, kde ukotví vysokoúčinné farbiace pigmenty. Vlasy tak získajú luxusný vzhľad a dlhotrvajúci farebný efekt.

Pocit profesionálnej starostlivosti v pohodlí domova si môže odteraz dopriať každá žena. Šetrná receptúra farbiaceho krému a masky na vlasy, ktorá sa nanáša po farbení, zanechá vaše vlasy nepoškodené. Zlatý olejový elixír, ktorý obsahuje vzácny arganový olej  vaše vlasy zregeneruje, hĺbkovo ošetrí a zanechá ich svieže a zdravé.
Arganový olej bohatý na esenciálne mastné kyseliny, obsahuje vysoké množstvo vitamínov A, fenolov a karotén. Získava sa z jadier arganových stromov, ktoré sa pestujú len v niektorých oblastiach Maroka. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam a obsahu vitamínov je vysoko cenený.

Vynovená kolekcia Palette Deluxe so zlatým olejovým elixírom ponúka 22 ohromujúcich odtieňov, vďaka ktorým každá žena zažiari. Či už si vyberie odtieň Ohnivočervený alebo Diamantový blond.

Tešiť sa môžete aj na tri nové odtiene – Ohromujúci blond C95, Žiarivý blond 408 a Prírodný sýtočierny 900.

Novinky v sortimente Palette DeluxeObsahCena**
Palette Deluxe, Ohromujúci blond C95

• 1 tuba farbiaceho krému 50ml

• 1 aplikačná fľaštička s vyvíjacou emulziou 50ml

• 1 vrecúško bohatej masky na vlasy 15ml

4,68 €
Palette Deluxe, Žiarivý blond 408
Palette Deluxe, Prírodný sýtočierny 900


*V porovnaní s neošetrenými vlasmi, okrem odtieňov C95, ME1, 218 a 230

**Nezáväzne odporúčaná cena