19. 10. 2015

Henkel: Vianoce 2015

Splňte si vaše vianočné želania

Stalo sa vám, že ste strávili hodiny hľadaním ideálneho vianočného darčeka pre vašich blízkych? Alebo, naopak, patríte k tým, ktorí si nakupovanie aj balenie nechávajú na poslednú chvíľu? Nie ste v tom sami – každý tretí z nás zvykne baliť darčeky najskôr dva dni pred Vianocami. Nenechajte nič na náhodu a vyhnite sa nekonečnému baleniu - na dosah sú nové darčekové balenia plné krásy a vône, ktoré nikdy nesklamú a potešia aj tých najnáročnejších. Nechajte sa inšpirovať tipmi na vianočné darčeky pre malých i veľkých, ktoré prináša Henkel.

Rozmaznávajte svojich blízkych kozmetickými taškami a kazetami Henkel. ktoré sú plné krásnych a voňavých produktov a tohtoročných noviniek. V darčekových balíčkoch si vy a vaši blízki nájdete kombinácie krásnych a voňavých produktov vašich obľúbených značiek ako aj tohtoročné novinky. Darčekové kazety v ozdobnom obale nemusíte dodatočne baliť do darčekového papiera či tašky. Navyše, vďaka ich  baleniu s odstrániteľnou spodnou časťou prebalu, nebudú vaši blízki vedieť čo sa skrýva vo vnútri, až kým si darček nerozbalia.

Pre malých

Kúpanie a umývanie zúbkov nikdy neboli také zábavné – s detskými darčekovými taškami Kids Bag Girl v dizajne kočiara pre malé princezné a Kids Bag Boy pre malých hasičov, ktorá vyzerá ako naozajstné auto. Darčeková taška pre dievčatá v sebe ukrýva sprchovací gél Fa Kids Morská víla a šampón a kondicionér Schauma Kids pre  princeznovský kúpeľ. O zdravé zúbky sa postará pasta Vademecum Junior s príchuťou jahôd. Odvážni hasiči potrebujú po náročnom dni trochu oddychu a starostlivosti. V ich výbave nemôže chýbať sprchovací gél Fa Kids – Pirát, Schauma Kids šampón a sprchovací gél pre chlapcov a zubná pasta Vademecum Junior Jablko.

Darčeková taška Kids Bag – Girl - nezáväzne odporúčaná cena: 9,99€
Darčeková taška Kids Bag – Boy - nezáväzne odporúčaná cena: 9,99€

Pre dámy

Ideálny darček pre mamu, manželku, priateľku či sestru? Kvalitnou kozmetikou urobíte radosť každej dáme.

Fa Aloe & Green Tea - jemná starostlivosť aloe a čajovníka
Jemná ženská pokožka si zaslúži maximálne rozmaznávanie. To poskytne sprchovací gél Fa Yoghurt Aloe Vera s nezameniteľnou vôňou aloe a hebkým dotykom jogurtu a antiperspirant Fa Fresh & Dry Green Tea inšpirovaný arómou čínskeho čaju.

Darčeková kazeta Fa Aloe & Green Tea - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa Oriental Moments - zmyselná starostlivosť
Kolekcia Fa Oriental Moments s vôňou púštnej ruže a santalového dreva je inšpirovaná vôňami ďalekých krajín Orientu. Santalové drevo sa vyznačuje typickou drevitou a sexi vôňou, kým púštna ruža mu dodáva nádych kvetinového parfumu. Podmanivý a vyživujúci sprchovací krém a deosprej Fa Oriental Moments vytvárajú tajomnú atmosféru. V elegantnej darčekovej kazete poskytnú spoľahlivú a efektívnu ochranu proti telesnému pachu s dlhotrvajúcou 48-hodinovou sviežosťou a ochranu pred bielymi škvrnami na oblečení a na pokožke.

Darčeková kazeta Fa Oriental Moments - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Gliss Kur Serum Deep-Repair Premium - hĺbková sérová regenerácia
Výnimočná žena si zaslúži mimoriadnu starostlivosť. Tú jej vlasom poskytne vlasová kozmetika Gliss Kur Serum Deep-Repair  prvou sérovou regeneráciou od značky Schwarzkopf, v elegantnej taške. Receptúra nového produktového radu preniká až do hĺbky 10-tich vlasových vrstiev a intenzívne regeneruje extrémne namáhané vlasy už po 1 týždni používania. Darčeková taška obsahuje sérum, šampón a kondicionér.   

Darčeková taška Gliss Kur Serum Deep-Repair Premium - nezáväzne odporúčaná cena: 14,99€

Syoss Keratin - starostlivosť od profesionálov
Rad vlasovej starostlivosti Syoss Keratin obsahuje 80% hlbšie prenikajúceho keratínu, ktorý posilňuje vlasy po každom umytí. V elegantnej a praktickej kozmetickej taške nájdu dámy šampón a kondicionér Syoss Keratin Hair Perfection a lak na vlasy Syoss Keratin Style Perfection.

Darčeková taška Syoss Keratin - nezáväzne odporúčaná cena: 14,99€

Nielen pre slečny

Fa Pink Passion & Magic Oil - magická starostlivosť olejov
Svieža a trendy – takou túži byť každá mladá žena! Takýto pocit môžete zažiť vďaka sprchovaciemu gélu Fa Magic Oil Pink Jasmine so vzácnymi olejmi pre hodvábne hladkú pokožku, ktorý nájdete v darčekovej kazete Fa Pink Passion & Magic Oil. O sviežosť po celý deň sa postará deosprej Fa Pink Passion.

Darčeková kazeta Fa Pink Passion & Magic Oil - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa & Schauma Pink Care a Pink Fresh
Mladícke darčekové kazety Fa & Schauma prichádzajú v dvoch verziách: Pink Care a Pink Fresh. Kazeta Fa & Schauma Pink Care obsahuje okrem šampónu Fresh It Up! aj sprchovací gél Fa Magic Oil Pink Jasmine. Vo verzii Pink Fresh poteší  šampónom Schauma Fresh It Up! a deosprejom Fa Pink Passion - pre skvelý pocit po celý deň.

Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Care - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€
Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Fresh - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Pre pánov

Nejedna žena vie, že nájsť ideálny darček pre muža býva náročné. S balíčkami od Henkel máte po starostiach - a navyše, spojíte tak príjemné s užitočným. Urobte radosť svojej polovičke, otcovi či bratovi praktickým darčekom.

Fa Men Xtreme & Syoss - extrémna starostlivosť o telo a vlasy
Muži sú často v práci či pri športe vystavení náročným a stresovým situáciám a zaslúžia si preto extrémnu starostlivosť. V kozmetickej taške Fa Men Xtreme & Syoss nájdu všetko, čo potrebujú - antiperspirant Fa Men Xtreme Invisible, sprchovací gél Fa Men Xtreme Muscle Relax a šampón Syoss Power & Strength.
 
Darčeková taška Fa Men Xtreme & Syoss - nezáväzne odporúčaná cena: 13,49€

Sport & Fresh - športová sviežosť a sila po celý deň
Pripravený na šport aj na cesty – vďaka kozmetickej taške Sport & Fresh. Páni v nej nájdu antiperspirant Fa Men Sport Double Power, sprchovací gél Fa Men Sport Double Power, šampón Schauma pre mužov a zubnú pastu Vademecum Anti Caries & Naturel. Pre dokonalú sviežosť v každej situácii.

Darčeková taška Sport & Fresh - nezáväzne odporúčaná cena: 11,49€

Fa Men Dark Passion - sila prítažlivosti
Táto darčeková kazeta pre pánov v sebe ukrýva aktuálnu trendy novinku – orientálny rad starostlivosti Fa Men Dark Passion. Tajomstvo nového radu Fa Men Dark Passion je v jeho hlavnej prísade – v santalovom dreve, ktoré je zároveň aj prírodné afrodiziakum. Páni sa tak môžu tešiť na sprchovací gél Fa Dark Passion a deosprej Fa Dark Passion, ktoré poskytnú dokonalú sviežosť a účinnú ochranu pred telesným pachom po dobu 48 hodín.

Darčeková kazeta Fa Men Dark Passion - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa Men Sport & Schauma - sviežost a starostlivosť
Sprchovací gél Fa Sport a šampón Schauma šampón pre mužov budú skvelými spoločníkmi po športovom výkone. Páni ich nájdu v kazete Fa Men Sport & Schauma.

Darčeková kazeta Fa Men Sport & Schauma - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa Men Xtreme Relax & Protect - extrémna ochrana a relax
Extrémna ochrana pred potením a telesným pachom, maximálna relaxácia po výkone. To pánom poskytnú produkty od Fa, ktoré teraz nájdu v darčekovej kazete Fa Men Xtreme Relax & Protect - sprchovací gél Fa Men Xtreme Muscle Relaxantiperspirant Fa Men Xtreme Heat Control so špeciálnou technológiou, ktorá zabráni poteniu pri teplotách až do 50° C.

Darčeková kazeta Fa Men Xtreme Relax & Protect - nezáväzne odporúčaná cena: 6,49€

Prekvapte svojich blízkych voňavým a praktickým darčekom v podobe kozmetiky zo širokej ponuky dizajnových kaziet a elegantných tašiek Henkel. Vďaka vkusnému dizajnu kaziet a tašiek strávite menej času balením a budete tak mať viac času užívať si  príjemné sviatočné dni s vašimi blízkymi.

Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Care

Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Fresh