19.10.2015

Henkel: Vianoce 2015

Splňte si vaše vianočné želania

Stalo sa vám, že ste strávili hodiny hľadaním ideálneho vianočného darčeka pre vašich blízkych? Alebo, naopak, patríte k tým, ktorí si nakupovanie aj balenie nechávajú na poslednú chvíľu? Nie ste v tom sami – každý tretí z nás zvykne baliť darčeky najskôr dva dni pred Vianocami. Nenechajte nič na náhodu a vyhnite sa nekonečnému baleniu - na dosah sú nové darčekové balenia plné krásy a vône, ktoré nikdy nesklamú a potešia aj tých najnáročnejších. Nechajte sa inšpirovať tipmi na vianočné darčeky pre malých i veľkých, ktoré prináša Henkel.

Rozmaznávajte svojich blízkych kozmetickými taškami a kazetami Henkel. ktoré sú plné krásnych a voňavých produktov a tohtoročných noviniek. V darčekových balíčkoch si vy a vaši blízki nájdete kombinácie krásnych a voňavých produktov vašich obľúbených značiek ako aj tohtoročné novinky. Darčekové kazety v ozdobnom obale nemusíte dodatočne baliť do darčekového papiera či tašky. Navyše, vďaka ich  baleniu s odstrániteľnou spodnou časťou prebalu, nebudú vaši blízki vedieť čo sa skrýva vo vnútri, až kým si darček nerozbalia.

Pre malých

Kúpanie a umývanie zúbkov nikdy neboli také zábavné – s detskými darčekovými taškami Kids Bag Girl v dizajne kočiara pre malé princezné a Kids Bag Boy pre malých hasičov, ktorá vyzerá ako naozajstné auto. Darčeková taška pre dievčatá v sebe ukrýva sprchovací gél Fa Kids Morská víla a šampón a kondicionér Schauma Kids pre  princeznovský kúpeľ. O zdravé zúbky sa postará pasta Vademecum Junior s príchuťou jahôd. Odvážni hasiči potrebujú po náročnom dni trochu oddychu a starostlivosti. V ich výbave nemôže chýbať sprchovací gél Fa Kids – Pirát, Schauma Kids šampón a sprchovací gél pre chlapcov a zubná pasta Vademecum Junior Jablko.

Darčeková taška Kids Bag – Girl - nezáväzne odporúčaná cena: 9,99€
Darčeková taška Kids Bag – Boy - nezáväzne odporúčaná cena: 9,99€

Pre dámy

Ideálny darček pre mamu, manželku, priateľku či sestru? Kvalitnou kozmetikou urobíte radosť každej dáme.

Fa Aloe & Green Tea - jemná starostlivosť aloe a čajovníka
Jemná ženská pokožka si zaslúži maximálne rozmaznávanie. To poskytne sprchovací gél Fa Yoghurt Aloe Vera s nezameniteľnou vôňou aloe a hebkým dotykom jogurtu a antiperspirant Fa Fresh & Dry Green Teainšpirovaný arómou čínskeho čaju.

Darčeková kazeta Fa Aloe & Green Tea - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa Oriental Moments - zmyselná starostlivosť
Kolekcia Fa Oriental Moments s vôňou púštnej ruže a santalového dreva je inšpirovaná vôňami ďalekých krajín Orientu. Santalové drevo sa vyznačuje typickou drevitou a sexi vôňou, kým púštna ruža mu dodáva nádych kvetinového parfumu. Podmanivý a vyživujúci sprchovací krém a deosprej Fa Oriental Momentsvytvárajú tajomnú atmosféru. V elegantnej darčekovej kazete poskytnú spoľahlivú a efektívnu ochranu proti telesnému pachu s dlhotrvajúcou 48-hodinovou sviežosťou a ochranu pred bielymi škvrnami na oblečení a na pokožke.

Darčeková kazeta Fa Oriental Moments - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Gliss Kur Serum Deep-Repair Premium - hĺbková sérová regenerácia
Výnimočná žena si zaslúži mimoriadnu starostlivosť. Tú jej vlasom poskytne vlasová kozmetika Gliss Kur Serum Deep-Repair  prvou sérovou regeneráciou od značky Schwarzkopf, v elegantnej taške. Receptúra nového produktového radu preniká až do hĺbky 10-tich vlasových vrstiev a intenzívne regeneruje extrémne namáhané vlasy už po 1 týždni používania. Darčeková taška obsahuje sérum, šampón a kondicionér.   

Darčeková taška Gliss Kur Serum Deep-Repair Premium - nezáväzne odporúčaná cena: 14,99€

Syoss Keratin - starostlivosť od profesionálov
Rad vlasovej starostlivosti Syoss Keratin obsahuje 80% hlbšie prenikajúceho keratínu, ktorý posilňuje vlasy po každom umytí. V elegantnej a praktickej kozmetickej taške nájdu dámy šampón a kondicionér Syoss Keratin Hair Perfection a lak na vlasy Syoss Keratin Style Perfection.

Darčeková taška Syoss Keratin - nezáväzne odporúčaná cena: 14,99€

Nielen pre slečny

Fa Pink Passion & Magic Oil - magická starostlivosť olejov
Svieža a trendy – takou túži byť každá mladá žena! Takýto pocit môžete zažiť vďaka sprchovaciemu gélu Fa Magic Oil Pink Jasmine so vzácnymi olejmi pre hodvábne hladkú pokožku, ktorý nájdete v darčekovej kazete Fa Pink Passion & Magic Oil. O sviežosť po celý deň sa postará deosprej Fa Pink Passion.

Darčeková kazeta Fa Pink Passion & Magic Oil - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa & Schauma Pink Care a Pink Fresh
Mladícke darčekové kazety Fa & Schauma prichádzajú v dvoch verziách: Pink Care a Pink Fresh. Kazeta Fa & Schauma Pink Care obsahuje okrem šampónu Fresh It Up! aj sprchovací gél Fa Magic Oil Pink Jasmine. Vo verzii Pink Fresh poteší  šampónom Schauma Fresh It Up!a deosprejom Fa Pink Passion - pre skvelý pocit po celý deň.

Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Care - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€
Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Fresh - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Pre pánov

Nejedna žena vie, že nájsť ideálny darček pre muža býva náročné. S balíčkami od Henkel máte po starostiach - a navyše, spojíte tak príjemné s užitočným. Urobte radosť svojej polovičke, otcovi či bratovi praktickým darčekom.

Fa Men Xtreme & Syoss - extrémna starostlivosť o telo a vlasy
Muži sú často v práci či pri športe vystavení náročným a stresovým situáciám a zaslúžia si preto extrémnu starostlivosť. V kozmetickej taške Fa Men Xtreme & Syoss nájdu všetko, čo potrebujú - antiperspirant Fa Men Xtreme Invisible, sprchovací gél Fa Men Xtreme Muscle Relax a šampón Syoss Power & Strength.
 
Darčeková taška Fa Men Xtreme & Syoss - nezáväzne odporúčaná cena: 13,49€

Sport & Fresh - športová sviežosť a sila po celý deň
Pripravený na šport aj na cesty – vďaka kozmetickej taške Sport & Fresh. Páni v nej nájdu antiperspirant Fa Men Sport Double Power, sprchovací gél Fa Men Sport Double Power, šampón Schauma pre mužov a zubnú pastu Vademecum Anti Caries & Naturel. Pre dokonalú sviežosť v každej situácii.

Darčeková taška Sport & Fresh - nezáväzne odporúčaná cena: 11,49€

Fa Men Dark Passion - sila prítažlivosti
Táto darčeková kazeta pre pánov v sebe ukrýva aktuálnu trendy novinku – orientálny rad starostlivosti Fa Men Dark Passion. Tajomstvo nového radu Fa Men Dark Passion je v jeho hlavnej prísade – v santalovom dreve, ktoré je zároveň aj prírodné afrodiziakum. Páni sa tak môžu tešiť na sprchovací gél Fa Dark Passion a deosprej Fa Dark Passion, ktoré poskytnú dokonalú sviežosť a účinnú ochranu pred telesným pachom po dobu 48 hodín.

Darčeková kazeta Fa Men Dark Passion - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa Men Sport & Schauma - sviežost a starostlivosť
Sprchovací gél Fa Sportašampón Schauma šampón pre mužov budú skvelými spoločníkmi po športovom výkone. Páni ich nájdu v kazete Fa Men Sport & Schauma.

Darčeková kazeta Fa Men Sport & Schauma - nezáväzne odporúčaná cena: 4,99€

Fa Men Xtreme Relax & Protect - extrémna ochrana a relax
Extrémna ochrana pred potením a telesným pachom, maximálna relaxácia po výkone. To pánom poskytnú produkty od Fa, ktoré teraz nájdu v darčekovej kazete Fa Men Xtreme Relax & Protect - sprchovací gél Fa Men Xtreme Muscle Relaxantiperspirant Fa Men Xtreme Heat Control so špeciálnou technológiou, ktorá zabráni poteniu pri teplotách až do 50° C.

Darčeková kazeta Fa Men Xtreme Relax & Protect - nezáväzne odporúčaná cena: 6,49€

Prekvapte svojich blízkych voňavým a praktickým darčekom v podobe kozmetiky zo širokej ponuky dizajnových kaziet a elegantných tašiek Henkel. Vďaka vkusnému dizajnu kaziet a tašiek strávite menej času balením a budete tak mať viac času užívať si  príjemné sviatočné dni s vašimi blízkymi.

Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Care

Darčeková kazeta Darčeková kazeta Fa & Schauma Pink Fresh