30. 11. 2015

Novinky Schauma a Taft

Pripravte sa na odzbrojujúci objem s novinkami Schauma Power Volume a Taft Volume

Zdravo vyzerajúce, bohato nadýchané a hodvábne lesklé vlasy? Nemusíte o nich už len snívať! Novinky od Schauma a Taft vám vyčaria úsmev na tvári a objem vo vlasoch. Nový rad Schauma Power Volume 48h poskytne vašim vlasom do 100% viac objemu bez zaťaženia po dobu až 48 hodín . Vďaka vynovenému stylingovému radu Taft Volume dosiahnete dlhotrvajúci push-up efekt a dokonalý účes rýchlo a jednoducho.

Maximálny objem pre vaše vlasy

Rozlúčte sa s vlasmi bez objemu vďaka novému radu Schauma Power Volume 48h! Ako najčastejší problém s vlasmi uvádza väčšina žien práve chýbajúci alebo nedostatočný objem2. Bez neho totiž vlasy pôsobia ako bez života. Schauma Power Volume 48h prichádza s riešením v podobe inovatívneho radu s komplexom Mineral-Collagen, ktorý dodá vlasom až do 100 % viac objemu od korienkov po končeky1.

Nový rad Schauma Power Volume 48h posilňuje oslabenú časť vlasu a komplex Mineral-Collagen zabezpečí vlasom neodolateľný objem až po dobu 48 hodín. To, že vaše vlasy doslova žiaria zdravím, spoznáte podľa hodvábne jemného lesku. Šampón, kondicionér a blow-dry sprej  neobsahujú silikón, vlasy nelepia a zanechávajú v nich sviežu vôňu melóna, ruží a cédrového dreva.

Dlhotrvajúci objem pre všetky typy vlasov

Zaručený recept, ako dosiahnuť dokonalý objem perfektnú fixáciu vlasov ponúka vynovený rad Taft Volume s Ultra alebo Mega tužením, ktorý je obohatený o posilňujúci komplex pre 100% silu vlasov. S pomocou laku na vlasy dosiahnete až 48-hodinovú fixáciu bez zaťaženia. Penové tužidlo ochráni vaše vlasy pri fénovaní vďaka receptúre Thermo-All-Around-Protection.

A teraz pozor! Taft Instant Volume Powder s revolučnou púdrovou receptúrou okamžite vytvaruje pramene vlasov  a dodá im maximálny objem. Praktické balenie, ktoré sa hodí do každej kabelky alebo na dlhé cesty vám pomôže vytvoriť dokonalý účes rýchlo a jednoducho kdekoľvek sa  nachádzate. Stačí rozotrieť malé množstvo púdru v dlaniach a naniesť na suché vlasy. V priebehu niekoľkých sekúnd púder splynie s vlasmi a stane sa neviditeľným. Pomocou rúk jednoducho vytvarujte požadovaný účes s ste pripravené.

Produkty Schauma Power Volume 48 a Taft Volume nájdete vo vašich obchodoch už teraz:

Šampón Schauma Power Volume 48h, 250 ml 2,45 €*
Šampón Schauma Power Volume 48h, 400 ml 3,29 €*
Kondicionér Schauma Power Volume 48h, 200 ml 2,45 €*
Sprej Schauma Power Volume 48h Blow-dry, 50 ml 3,29 €*
Lak na vlasy Taft Volume Ultra Strong, 250 ml 3,65 €*
Penové tužidlo Taft Volume Ultra Strong, 200 ml 3,65 €*
Lak na vlasy Taft Volume Mega Strong, 250ml 3,65 €*    
Penové tužidlo Taft Volume Mega strong, 200 ml 3,65 €*
Taft Instant Volume Powder, 10 g 4,79 €*

1Pri použití v kombinácii so sprejom pre objem Schauma Blow-Dry.
2Popredná agentúra pre prieskum trhu (Inštitút Beauty Care Woman, 2012).
*Nezáväzne odporúčaná cena