14. 2. 2016  Bratislava

Uvedenie Taft FULLNESS

Nový Taft FULLNESS: zbohom jemné, ochabnuté vlasy!

Teraz môžete mať krásne vlasy plné objemu. Presne také ako má ikonická kráska a ambasádorka Taft Heidi Klum! Nová rada Taft FULLNESS bola vytvorená špeciálne pre ženy, ktoré si želajú mať prirodzený objem a silnú fixáciu vlasov. Komplex biotínu a zosilňujúcej formuly dodá vlasom viditeľne plnší objem. Formula zvyšuje vzdialenosť medzi vlasovými vláknami a poskytuje až 48 hodinovú fixáciu. Tvarovacie zložky zároveň vytvárajú viditeľnú štruktúru a objem, preto sú ochabnuté a jemné vlasy  minulosťou!

Nová rada Taft FULLNESS už dostupná v obchodoch.

Zažeňte jemné, ochabnuté vlasy: nová rada Taft FULLNESS rieši jeden z najväčších vlasových problémov žien: 36 % trpí spľasnutými vlasmi bez objemu1 a 21 % si želá plné, objemnejšie vlasy.2 Taft FULLNESS ponúka perfektné riešenie pre viditeľnú plnosť a štruktúru vlasov v kombinácii laku, peny a spreja pre objem vlasov.

Špeciálna formula biotínového a zosilňujúceho komplexu zvyšuje vzdialenosť medzi vlasovými vláknami a dodáva prirodzený objem. Tvarovacie zložky poskytujú vlasom viac štruktúry a objemu a zanechávajú spotrebiteľov s novými hustými a objemnými účesmi!

Okrem viditeľne plnších vlasov si ženy zamilujú aj vôňu novej rady Taft FULLNESS: voňavý mix zmyselnej broskyne, čerstvej hrušky, bohatej slivky a šteklivých citrusov s kvetinovými tónmi frézie a orgovánu, to všetko navyše dopĺňa vôňa jemného pižma. Nová rada Taft FULLNESS: silný partner pre viditeľne plnšie vlasy!

Rada Taft FULLNESS v skratke:

Taft FULLNESS Lak na vlasy, 3,65 EUR/250 ml
Pre ultra silnú fixáciu a viditeľne hustejšie vlasy.

Taft FULLNESS Sprej pre objem, 3,65 EUR/150 ml
Vynikajúci doplnok Taft FULLNESS laku na vlasy. Používa sa na vlhké alebo mokré vlasy pre väčší objem a priľnavosť.

Taft FULLNESS Tužidlo, 3,65 EUR/200 ml
Pre silnú Taft fixáciu a viditeľne plnšie a pevnejšie vlasy. Používa sa na vlhké vlasy.


1Leading Market Research Institute, Beauty Care Women Europe, Germany, Hair/Styling, 2014
2Leading Market Research Institute, Beauty Care Women Europe, Germany, Hair/Styling, 2014