16. 3. 2016  Bratislava

Uvedenie styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL

Objem bez zaťaženia, flexibilná a spoľahlivá fixácia pre prirodzený vzhľad

Silná fixácia až po dobu 48 hodín a prirodzene vyzerajúce vlasy s objemom: nový styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL mení stylingové priania žien na skutočnosť. Keď sa spoja sily, odborné znalosti a skúsenosti ikonickej Claudie Schiffer zo Schwarzkopf, vznikne nová receptúra s použitím elastínu, ktorá ponúka nepretržitú kontrolu nad prirodzenými pohybmi vlasov a prináša nekonečný flexibilný stylingový výsledok!

Schwarzkopf styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL už dostupný v obchodoch

Každá piata žena sa použitím stylingových produktov snaží dosiahnuť objemnejší úšes.1 Najväčším prianím týchto žien je zároveň vyzerať prirodzene.2 Splniť toto želanie nie je žiadny problém pre novú radu ELASTIN + FLEX CONTROL od styliste ULTÎME, ktorá prináša až 48 hodinovú flexibilitu a prirodzene vyzerajúci objem. 

Receptúra so štruktúrovaným proteínom elastínom,  ponúka fixáciu a pružnosť bez zaťaženia vlasov a ovplyvnenia prirodzeného pohybu vlasov. Vďaka mikro-stylingovej technológii a mikroskopickým molekulám formujúcim nepriehľadný film medzi vlasovými vláknami bude konečný look pôsobiť plnšie a objemnejšie než kedykoľvek predtým.

Okrem inovatívnej receptúry budú zákazníčky milovať aj výnimočnú vôňu ELASTIN+ FLEX CONTROL. Tá kombinuje ovocné tóny s kvetinovými a vytvára zmyselný zážitok pri každom použití. Vyskúšajte výnimočnú radu starostlivosti o vlasy, ktorá prináša svieži, flexibilný a objemný styling!

Styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL v skratke:

styliste ULTÎME Elastin+ FLEX CONTROL penové tužidlo, 5,49 EUR/200 ml
Zanecháva vlasy pružné počas česania a fénovania, ponúka viditeľne objemnejší a prirodzene vyzerajúci účes.

styliste ULTÎME Elastin+ FLEX CONTROL tvarovací gél v spreji, 6,99 EUR/200 ml
Pre flexibilný účes a kučery.


1Consumer Reach, Development MAT Nov 2014: +1.12% vs. LMAT
2Source: Leading Market Research Institute, Beauty Care Woman Europe, Germany, 2014

styliste ULTÎME Elastin+ FLEX CONTROL tvarovací gél v spreji