17. 3. 2016  Bratislava

Relaunch SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT

Maximálny objem vďaka novej povzbudzujúcej technológii s kolagénom

Pri jemných vlasoch je každé vlasové vlákno tenšie, čo ma za následok, že vlasy rýchlo strácajú objem a pôsobia nevýrazne. Každá desiata žena má jemné vlasy a túži po vlasových produktoch, ktoré jej dodajú objem.1 Vynovená rada SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT vytvára okamžitý objem so 48 hodinovým efektom proti spadnutým vlasom. Teplom, ktoré vzniká pri fénovaní sa vo vlasoch aktivujú termoaktívne molekuly a vytvárajú nádherný vzdušný objem. Technológia s kolagénom, vyvíjaná a testovaná kaderníkmi, poskytuje viditeľný “push-up” efekt bez zaťaženia. Stylingové produkty s rovnakou technológiou COLLAGEN & LIFT ponúkajú perfektný pomer medzi fixáciou a pružnosťou. Produkty boli vyvinuté pre 100 % vzdušný objem a 48h kontrolu ľahkých vlasov s extra silnou fixáciou. Vďaka suchému šampónu VOLUME LIFT budete mať 1 deň sviežosti a objemu bez umytia vlasov navyše.

SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT už k dispozícii v obchodoch

Slabé, spadnuté vlasy sú ozajstným problémom mnohých žien a vytvárajú tak dopyt po produktoch vlasovej starostlivosti tvoriacich objem. Riešenie:  nová rada SYOSS Volume Collagen & Lift so šampónom, kondicionérom a praktickým kondicionérom v spreji poskytujú expresnú starostlivosť vlasom bez zaťaženia. Technológia inšpirovaná kaderníckymi salónmi a vyvíjaná priamo v SYOSS, vytvára okamžitý objem a efekt proti spadnutým vlasom až do 48h. Zanecháva vlasy plnšie a vzdušnejšie.

Stylingové produkty SYOSS Volume Collagen & Liftsú ideálnym riešením pre jemné vlasy bez objemu. Push-up technológia s kolagénom v laku na vlasy a penovom tužidle dodá vlasom 100 % vzdušný objem a dlhotrvajúci pocit ľahkých vlasov. Povedzte zbohom jemným, spadnutým vlasom ešte dnes!

Prehľad produktov SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT:

SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT šampón, 3,29 EUR (300ml)/ 4,59 EUR (500 ml)
Dvíha jemné, zvädnuté vlasy od korienkov a dodáva im objem so 48h efektom proti spadnutým vlasom. Bez silikónov.

SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT kondicionér, 4,59 EUR/500 ml
Pre objem bez pocitu záťaže. Poskytuje lepšiu kompatibilitu a posilňuje vlasy od korienkov.

SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT kondicionér v spreji, 3,79 EUR/200 ml
Jednoduchá aplikácia a extra vyživujúca starostlivosť pre jemné, spadnuté vlasy, robí vlasy hebkými bez pocitu záťaže. Môže sa používať ako kondicionér na mokré vlasy alebo ako konečný produkt na suché vlasy. Bez potreby zmývania.

SYOSS VOLUME LIFT Airy Volume suchý šampón, 5,29 EUR/200ml
Ponúka 1 deň sviežosti a objemu bez umytia vlasov navyše. Ľahko sa vyčesáva a nezanecháva zvyšky.

SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT lak na vlasy, 4,59 EUR/300 ml
S push-up technológiou a kolagénom pre 100 % objem a 48h fixáciu bez záťaže. Ľahko sa vyčesáva.

SYOSS VOLUME COLLAGEN & LIFT penové tužidlo, 4,59 EUR/250 ml
Ponúka styling bez záťaže s extra silnou fixáciou a 48h efektom pre 100 % vzdušný objem. Navyše sa jednoducho vyčesáva a nelepí.


1 Leading Marketing Research Institute, Total Haircare, Total CEE, Value Share, FY 2015

Tlačové správy (11,72 MB)