28. 3. 2016  Bratislava

Rozšírenie rady a vylepšenie receptúry farieb na vlasy SYOSS Baseline

Pre intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu: Vylepšená receptúra a nové módne odtiene

Každá z nás dôverne pozná ten pocit z krásne lesklých vlasov pri odchode zo salónu – vlasy žiaria a vyzerajú zdravo. Teraz môžete dosiahnuť rovnaký profesionálny výsledok aj doma: Zdokonalená receptúra SYOSS Baseline obsahujúca sérum proti vyblednutiu farby zaručuje intenzívnu, stálu a dlhotrvajúcu farbu. Zároveň profesionálne kryje šediny a ponúka širokú škálu odtieňov. Sortiment SYOSS Baseline ponúka aj tri nové trendy odtiene – Extra Svetlý Žiarivý Blond, Žiarivý medený a Tmavý čokoládový. Nový SYOSS Baseline budete jednoducho milovať.

Nový SYOSS Baseline je dostupný v obchodoch od marca 2016.

Vďaka novému SYOSS Baseline si dokážete zafarbiť vaše vlasy efektívne aj doma. Vysoká koncentrácia mikrofarebných častíc preniká desiatimi vrstvami vlasu1 pre intenzívnu farbu, zatiaľ čo sérum proti vyblednutiu farby ich chráni a zanecháva dlho trvácnu farbu.
 
SYOSS Baseline samozrejme ponúka aj atraktívne nové odtiene: Žiarivý medený dodáva vlasom krásne a plné tóny; Extra Svetlý Žiarivý Blond je výborná voľba pre módou inšpirované fanúšičky blond vlasov a energický Tmavý čokoládový odtieň je všestranný na každý deň.

Receptúra SYOSS Baseline je výbornou voľbou pre každého, kto chce dlhotrvácny výsledok, profesionálne prekrytie šedín a maximálne intenzívnu farbu s kvalitou ako zo salónu.

Nezáväžne odporúčaná regálová cena je   4,99€


1Preniká do každej vrstvy vlasu; rozdielne typy vlasov majú odlišný počet vlasových vrstiev

Farba na vlasy SYOSS Baseline 10-1 Extra Svetlý Žiarivý Blond