30. 3. 2016  Bratislava

Nová dokonalejšia farba Palette Instant Color Gloss & Color Refresher

Doprajte svojim vlasom okamžitý lesk

Zimné mesiace môžu zanechať vaše kadere fádne a bez lesku. Tak prečo im nedodať trochu okamžitého lesku s novou dokonalejšou farbou Palette Instant Color Gloss & Color Refresher? Inovatívna paleta netrvácnych farieb od Schwarzkopf vytvára lesklé trblietavé odtiene bez amoniaku či peroxidu. Vašim vlasom dodá potrebnú farebnosť a jas práve včas pred príchodom jari – a až do 50 % viac lesku.

Nová gélová receptúra zintenzívňuje vašu farbu vlasov a dodá im lesk. Vybrať si môžete z 10 módnych odtieňov, ktoré vydržia 6 až 8 umytí. Nová vylepšená receptúra obsahuje farebné kryštáliky, ktoré obaľujú vlasy a odrážajú svetlo pre perfektne žiarivý výsledok – od sviežeho odtieňa Ľadový Blond k Tajomnému modro-čiernemu. Tieto žiarivé farby sú vhodné na farbené i prirodzené vlasy.

Ošetrujúce pro-vitamíny v Gloss & Care Complexe vyživujú a hydratujú vlasy zvnútra pre fantasticky zdravý jas. Jemná zmývateľná receptúra neobsahuje amoniak ani peroxid, takže je šetrná k vlasom.

Palette Instant Color Gloss & Color Refresher so sviežou kvetinovou vôňou sa veľmi ľahko aplikuje – je to farba vhodná aj na predtým nefarbené vlasy. Farbu nemusíte vôbec rozmiešavať, funguje ako šampón. Stačí len odtrhnúť roh vrecúška, aplikovať a vmasírovať gél do vlhkých vlasov. V závislosti od želanej intenzity nechajte farbu pôsobiť 20 – 30 minút, potom zmyte vodou a upravte svoje vlasy ako zvyčajne. Výsledok: okamžitý farebný lesk, ktorý vašim vlasom dodá záblesk prichádzajúcej jari.

Keďže Palette Instant Color Gloss & Color Refresher zmyjete z vlasov 6 až 8 umytiami, nie je nič ľahšie ako vyskúšať nový odtieň na akúkoľvek špeciálnu príležitosť – či už je to vášnivé rande alebo pracovný pohovor. Môžete sa rozhodnúť zvýrazniť svoju prirodzenú farbu vlasov – alebo vyskúšať niečo úplne iné!

Nová vylepšená Palette Instant Color Gloss & Color Refresher ponúka skvelú príležitosť dodať vlasom s nadchádzajúcou jarou lesk a pôvab.  Nová vylepšená Palette Instant Color Gloss & Color Refresher – pre fantasticky očarujúce vlasy a 50 % viac lesku je dostupná od marca 2016 v atraktívnom ružovom balení v 10-tich pulzujúcich odtieňoch - vrátane nového Medeného odtieňa - za nezáväzne odporúčanú regálovú cenu 1,89 EUR.

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 0 Mrazivý blond

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 7 Intenzívny medený

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 8 Granátovočervený

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 9 Mahagónový

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 11 Tmavá čerešňa

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 15 Nugátovohnedý

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 16 Čokoládovohnedý

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 17 Strednehnedý

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 19 Tmavohnedý

Farba na vlasy Palette Instant Color Gloss & Color Refresher 20 Modročierny