27. 4. 2016  Bratislava

NOVINKA Fa DRY Protect Anti-perspirant

Silná ochrana a pocit príjemného sucha

Či už doma alebo v práci, ženy idú do života na 100% a od svojho anti-perspirantu očakávajú len to najlepšie. To je dôvod prečo bol vytvorený rad anti-perspirantov Fa DRY Protect, ktorý ponúka až 48h ochranu proti poteniu.

Nová vysoko-efektívna receptúra,1 obsahujúca mikro-absorpčnú technológiu sľubuje vášmu podpažiu okamžitý pocit sucha bez kompromisov. Nový rad od Fa je 2,5 krát efektívnejší ako klasické anti-perspiranty 2 a nezanecháva žiadne škvrny na oblečení.
 
100% spoľahlivý a tiež fantasticky ženský, nový rad anti-perspirantov od Fa prichádza s dvoma extrémne sviežimi vôňami -  Ľahkosť bavlny a Jemnosť ľanu. Ľan aj bavlna sú cenené od dávnych čias aj vďaka ich perfektným absorpčným schopnostiam. Svieže púdrové vône pridávajú novinke od Fa ženskú príťažlivosť.

Fa DRY Protect ponúka širokú škálu dlhotrvajúcej ochrany s inovatívnou receptúrou pre ochranu pred potením až do 48 hodín. Vyberie si každý, či už preferuje deosprej, deo stick alebo roll-on. Nový rad Fa DRY Protect je tá správna voľba pre silnú ochranu a dlhotrvajúci pocit sucha. Fa DRY Protect bol vyvinutý pre super svieži pocit, na ktorý sa môžu ženy spoľahnúť po celý deň, kamkoľvek ich život zaveje.

Rad Fa DRY Protect ponúka:

Fa deosprej Dry Protect – Ľahkosť bavlny /150 ml
Fa stick Dry Protect – Ľahkosť bavlny /50 ml  
Fa Roll-on Dry Protect – Ľahkosť bavlny /50 ml
Fa deosprej Dry Protect – Jemnosť ľanu,  /150 ml
Fa Roll-on Dry Protect – Jemnosť ľanu /50 ml

Výrobky sú dostupné za nezáväzne odporúčanú maloobchodnú cenu 2,65€


1 Clinical Perspiration Test (ProDerm Institue), 2015
2 Henkel, R&D Test, 2015, v porovnaní s Fa Fresh & Dry alebo Fa Floral Protect

Tlačové správy (622,97 KB)