29. 4. 2016  Bratislava

Rozšírenie radu SYOSS Oleo Intense

Chcete byť trendy? So SYOSS Oleo Intense Smokey Blondes budete určite.

Dymové odtiene a plavé tóny môžete vidieť takmer na každej módnej prehliadke. Tieto odtiene nielen že nechajú vašu pokožku zažiariť, ale navyše dodajú vlasom moderný a prirodzený vzhľad. Oleo Intense od SYOSS prináša tento nový trend vďaka novým odtieňom Popolavoplavý, Popolavý blond a Dymový blond v čerstvo rozšírenej kolekcii Smokey Blondes. Oleo Intense opäť zaujme intenzívnymi farbami s až do 90 % žiarivejším leskom1 a aktivujúcou olejovou zložkou s až do 50 % vyšším vyživením2 – pre nádherné vlasy každý deň.

Do rodiny SYOSS Oleo Intense pribudnú tri nové  odtiene: Popolavoplavý, Popolavý blond a Dymový blond pre žiarivé blond vlasy. Nové trendy odtiene SYOSS Oleo Intense dokonalo reflektujú žiarivé farby vlasov z predvádzacích mól.

Zvodné i bežné účesy, elegantné, či ležérne vlasy v cope: prehliadky v Miláne, Paríži, Londýne a New Yorku pravidelne dokazujú, že fashion experti skutočne milujú studené odtiene plavej blond. Kolekcia Smokey Blondes umožňuje ženám naplno si užiť svet SYOSS – vrátane všetkých výhod, ktoré Oleo Intense ponúka: vysokú intenzitu farby, profesionálne krytie šedín, intenzívnu vlasovú starostlivosť a žiarivý lesk. Vďaka bezamoniakovej  olejovej  receptúre dostanú vaše vlasy extra starostlivosť a neuveriteľnú intenzitu farby. Výsledkom je živá a trvácna farba, rovnako ako profesionálne krytie šedín.

SYOSS Oleo Intense Smoky Blonde odtiene sú dostupné v predajniach od mája 2016 za nezáväzne odporúčanú regálovú cenu 5,49€.


1V porovnaní s neošetrenými vlasmi
2V porovnaní so Syoss baseline

Tlačové správy (1,5 MB)