3. 5. 2016  Bratislava

NOVINKA got2b playful primer

Ovládnite svoj účes a buďte s got2b hraví po celý deň

Nový got2b playful primer je perfektným riešením pre neviazané, ale zároveň uhladené a žiarivé účesy. Hravéa nespútané stylingy často nevydržia zafixované dosť dlho a rozpadnú sa po pár hodinách. got2b playful primer dodáva vlasom viac pevnosti a štruktúry ešte pred samotnou úpravou. Je určený pre nekonečnú stylingovú zábavu bez zlepenia vlasov!

got2b playful primer bude k dispozícii v obchodoch od mája 2016.

Máte hravú náladu? Poďte von a hrajte sa! Got2b chce, aby ste vyzerali dobre, aj keď nestíhate prípravy na rande. 70 % žien túži po rýchlejšej a ľahšej úprave vlasov1 – táto túžba môže byť teraz naplnená vďaka novinke got2b playful primer. Neposlušné vlasy konečne našli zdatného súpera!

got2b playful primer dodáva každému účesu extra fixáciu a kontrolu účesu. Vlasové mlieko pripraví vlasy na zapletanie kreatívnych vrkočov a iných stylingov a skrotí neposlušné kučery do tvarovateľných účesov.

43 % spotrebiteliek chce použitím stylingových prípravkov dosiahnuť väčšiu kontrolu nad svojimi vlasmi.2 got2b playful primer obsahuje silicu, ktorá dodáva vlasom väčšie spevnenie. Polyméry obsiahnute vo vlasovom mlieku zabezpečia tiež, že váš styling vydrží dlhšie. got2b primer sa jednoducho používa:  ešte pred samotným stylingom naneste prípravok na suché vlasy a zapletajte, vytáčajte alebo uzlite svoje vlasy ako zvyčajne. Výsledný vzhľad bude nekonečne uhladený a žiarivý!

Hravý styling got2b PRIMER, 100 ml

Vlasové mlieko je perfektným stylingovým doplnkom, pretože dodáva vlasom pevnosť, dlhotrvácnosť a jemnosť na dotyk.
Nezáväzne odporúčaná regálová cena: 5,19 Eur


1Leading Market Research Institute, Matrix Styling, 2013
2Millward Brown Basic Research Styling, 2008