15. 5. 2016  Bratislava

Relaunch Gliss Kur ULTIMATE COLOR

Ochrana farby a oslnivý lesk až 12 týždňov!

Po zafarbení sú vlasy krásne lesklé, jemné, žiaria novým odtieňom i zdravím! Bohužiaľ, tento efekt vydrží len niekoľko dní. Slnko, kúpanie sa vo vode a umývanie vlasov - to všetko vplýva na farbu a celkový vlasový pigment. Riešenie prináša ULTIMATE COLOR, nový regeneračný rad od Gliss Kur. Vďaka nemu budete mať krásne a lesklé vlasy ešte dlhé týždne po farbení!

Nový rad Gliss Kur ULTIMATE COLOR je dostupný v obchodoch od mája 2016.

Farbené vlasy potrebujú špeciálnu starostlivosť. Keď je prirodzený lipidový film vlasu oslabený, vlasy sú náchylné k poškodeniu. Farebné pigmenty sa ľahšie vymývajú a vlasy sú vyblednuté už pár týždňov po farbení. S tým je však koniec!

Jedinečná receptúra pre Vašu korunu krásy

Gliss Kur ULTIMATE COLOR spĺňa náročné potreby farbených, zosvetľovaných a melírovaných vlasov. Chráni ich farbu pred vyblednutím až 12 týždňov a dodá im krásny lesk. Jedinečná receptúra bola vyvinutá špeciálne pre farbené vlasy. Formula 3D Color Luminance posilňuje vnútornú štruktúru vlasov a uzatvára vlasovú kutikulu. Vďaka intenzívnej ochrane pred slnečnými lúčmi bude mať vaša farba brilantný lesk až po dobu 36 umytí!

Dopĺňujúcu starostlivosť o vlasy prináša Gliss Kur dvojfázový elixír, ktorý dodá vašej hrive ešte väčšiu výživu. Dve účinné zložky obsiahnuté v elixíre sa premiešajú jednoduchým zatrasením. Ružová časť elixíru s UV-filtrom poskytuje účinnú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi, zatiaľ čo číra tekutina dodá vašim vlasom žiarivý lesk. Obe zložky v elixíre sa navzájom dopĺňajú a ukazujú svoju ochrannú silu!

Gliss Kur ULTIMATE COLOR je dokonalým riešením, ako na zdravé farbené vlasy s intenzívnym a dlhotrvajúcim leskom. Vlasová starostlivosť Gliss Kur regeneruje poškodené vlasy a vyhladzuje vlasovú kutikulu.

Gliss Kur ULTIMATE COLOR prehľad produktov:

Gliss Kur ULTIMATE COLOR šampón 3,35 Eur/250 ml
Gliss Kur ULTIMATE COLOR šampón 4,73 Eur/400 ml
Gliss Kur ULTIMATE COLOR kondicionér 3,35 Eur/200 ml
Gliss Kur ULTIMATE COLOR expresný regeneračný kondicionér 4,02 Eur/200 ml
Gliss Kur ULTIMATE COLOR regeneračná maska 4,99 Eur/200 ml
Gliss Kur ULTIMATE COLOR okamžitá regeneračná maska 4,02 Eur/200 ml
Gliss Kur ULTIMATE COLOR dvojfázový elixír 4,99 Eur /100 ml

Gliss Kur ULTIMATE Color expresný regeneračný kondicionér

Gliss Kur ULTIMATE Color okamžitá regeneračná maska