30. 5. 2016  Bratislava

Limitovaná edícia Gliss Kur SUMMER REPAIR

Krásne vyživené vlasy aj počas leta

Letné obdobie je pre vlasy kritickým obdobím. Slnečné lúče a kúpanie sa v chlórovej alebo slanej vode sú pre vlasy veľkou záťažou. Vaša krásne vlasy sa môžu bez dôkladnej starostlivosti premeniť na suché a poškodené. Môžete s tým efektívne bojovať, stačí len poznať účinnú „zbraň“. SUMMER REPAIR, nový limitovaný rad od Gliss KurKrásne, lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy počas letného obdobia už nebudú len snom!

Limitovaná rada Gliss Kur SUMMER REPAIR je už k dostupná v obchodoch

Slnečné lúče, teplý vzduch a voľne vejúce vlasy – aj preto milujeme leto. Neuvedomujeme si však, že práve slnko, more a chlór z bazénov môžu naše vlasy poškodiť. Gliss Kur SUMMER REPAIR od Schwarzkopf je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o vlasy v letnom období. Vďaka vysokoúčinnej receptúre s extraktom z kvetu Monoi a UVA/UVB filtrom chráni a regeneruje slnkom namáhané vlasy. Obnovuje ich prirodzený lesk a pružnosť a zabraňuje vysúšaniu. Do svojich nových, hodvábne hladkých vlasov s dokonalým leskom, sa ihneď zamilujete.

Ak túžite po rýchlej regenerácii, nastriekajte si na uterákom presušené vlasy ošetrujúci sprej Gliss Kur SUMMER REPAIR, ktorý vaše vlasy hĺbkovo vyživí.

Gliss Kur SUMMER REPAIR prehľad produktov:

Gliss Kur SUMMER REPAIR šampón3,35 Eur/250 ml
Gliss Kur SUMMER REPAIR kúra v spreji7,99 Eur/150 ml