7. 6. 2016  Bratislava

Novinka od Palette Intensive Color Créme

Dosiahnite naturálny a módny look s Palette Intensive Color Créme

„NUDE“ je najnovší trend nielen v móde, ale aj kráse – našťastie je to trend, ktorý vyzerá úžasne na každom, nielen na modelkách na móle! NUDE farby sú veľmi populárne, pretože sú ľahko kombinovateľné s každým štýlom. Či už potrebujete upravený biznis look, elegantný, boho alebo look len tak na bežné nosenie, vďaka novému unikátnemu módnemu NUDES radu od Palette Intensive Color Créme, môžete dosiahnuť bez akejkoľvek námahy naturálnu a módnu farbu vlasov.

Špeciálny mix teplých svetlo hnedých a studených béžových pigmentov v novom módnom NUDES rade od Palette Intensive Color Créme umožňuje vlasom vytvárať tlmené nude odtiene, ktoré bezpochyby sedia ku každému tónu pleti. Farba obsahuje krémovú zložku, ktorá preniká do hĺbky vlasového vlákna a vytvára tak trendy jemné púdrové farebné odtiene so žiariacim leskom. Okrem toho je farba Palette Intensive Color Créme obohatená o ošetrujúcu masku, ktorá vlasom poskytuje hĺbkovú starostlivosť – sľubuje ľahšie rozčesávanie a zdravo vyzerajúce vlasy.

NUDE odtiene je možné s ľahkosťou meniť – môžete si vlasy nafarbiť zo svetlej blond na púdrovú blond, a tiež farbu vašich vlasov z minerálnej tmavej blond na akýkoľvek iný odtieň. Nový módny NUDE rad od Palette Intensive Color Créme v sebe zahŕňa 3 nové neutrálne a bezpochyby trendy blond odtiene, vďaka ktorým si vykúzlite prirodzený a módny look:

  • BW7 Minerálny tmavoplavý (zosvetlenie o 2 odtiene)
  • BW10 Púdrový blond (zosvetlenie o 4 odtiene)
  • BW12 Prirodzený svetlý blond (zosetlenie o 5 odtieňov)

Mixovaním rôznych nude odtieňov z vášho šatníka s vašou naturálne vyzerajúcou farbou vlasov, dodáte vášmu štýlu elegantný a ženský nádych. NUDE farby vyzerajú za každých okolnosti a bez akejkoľvek námahy nádherne – a navyše, ľahko sa nosia!

S Palette Intensive Color Créme od Schwarzkopf nebolo nikdy jednoduchšie sledovať najnovšie trendy. Unikátny módny NUDE rad, s tromi novými trendy NUDE odtieňmi, je najnovším doplnkom do portfólia farieb Palette – sľubuje módne odtiene, ktoré ponúkajú dvakrát väčšiu starostlivosť vašim vlasom.  

Nezáväzne odporúčaná regálová cena: 3,79 EUR

Tlačové správy (659,85 KB)